A A A

Attīstības pārvalde

 
Vārds, uzvārds Ieņemamais amats Kabinets Tālruņa nr.

Sandis Svarinskis

sandis.svarinskis@valmiera.lv

Attīstības pārvaldes vadītājs 301.  
 
Attīstības pārvaldes struktūrvienība "Kapitāla pārvaldības nodaļa"
 
Vārds, uzvārds Ieņemamais amats Kabinets Tālruņa nr.
Gints Bērtiņš
 
Kapitāla pārvaldības nodaļas vadītājs, pārvaldes vadītāja vietnieks 313. 64207863
Anda Pētersone
 
anda.petersone@valmiera.lv
Finanšu analītiķe 313. 64207208
Lana Ukrija - Kaļinovska

lana.ukrija-kalinovska@valmiera.lv

Juriste 313. 64207135

 

Attīstības pārvaldes struktūrvienība "Attīstības nodaļa"

Vārds, uzvārds Ieņemamais amats Kabinets Tālruņa nr.

Maija Zālamane    

maija.zalamane@valmiera.lv

Attīstības nodaļas vadītāja, galvenā projektu vadītāja 305. 64207141

Marika Pitura

marika.pitura@valmiera.lv

Attīstības nodaļas galvenā projektu vadītāja 305. 64207603

Inita Niedzviedze

inita.niedzviedze@valmiera.lv

Attīstības nodaļas projektu vadītāja 317. 64207157

Elīna Rubule

elina.rubule@valmiera.lv

Attīstības nodaļas ārējo sakaru organizatore, projektu vadītāja 317. 64207861
Roberts Henrihs Pitura

roberts.henrihs.pitura@valmiera.lv

Attīstības nodaļas projekta vadītājs 305. 64207603

 Attīstības pārvaldes struktūrvienība "Pilsētplānošanas nodaļa"

Vārds, uzvārds Ieņemamais amats Kabinets Tālruņa nr.

Zanda Lapsa

zanda.lapsa@valmiera.lv

Pilsētplānošanas nodaļas vadītāja, pilsētas galvenā arhitekte 318. 64210681

Dace Elbrete    

dace.elbrete@valmiera.lv

Pilsētplānošanas nodaļas ainavu arhitekte - teritorijas plānotāja 318. 27334425

Marta Katana

marta.katana@valmiera.lv

Arhitekta palīgs 318. 28358391

Gints Sippo

gints.sippo@valmiera.lv

Mākslinieks 318.  
Juris Zariņš  
 
Zemes ierīkotājs 318. 29459922