A A A

Apmeklētāju pieņemšanas centra kontakti

Vārds, uzvārds Ieņemamais amats Kabinets Tālruņa nr.

Līga Solovjova

liga.solovjova@valmiera.lv

Vadītāja 207. 64207176

Anita Vilne

anita.vilne@valmiera.lv

Vadītāja vietniece 301. 64207170

Aija Ose

apc@valmiera.lv; aija.ose@valmiera.lv

Klientu konsultante

Foajē

64207120 

Tatjana Lauze

apc@valmiera.lv; tatjana.lauze@valmiera  

Klientu konsultante Foajē 64207145

Santa Jarceva

santa.jarceva@valmiera.lv

Klientu konsultante Foajē 64207137

Vita Kareļkova

vita.karelkova@valmiera.lv  

Klientu konsultante

 

201. 64207121

Baiba Velpe

baiba.velpe@valmiera.lv

Domes sēžu, komiteju sekretāre 201. 64207122

Antra Medne

antra.medne@valmiera.lv

Klientu konsultante 103. 64210697

Aiga Kontere

aiga.kontere@valmiera.lv

Iedzīvotāju reģistrēšanas speciāliste 103 64207144