A A A

Aicina darbā satnehniķi (pieteikšanās līdz 5.jūnijam)

Drukāt
21.05.2020

SIA "Valmieras ūdens" aicina darbā santehniķi uz nenoteiktu laiku. Pieteikšanās vakancei gaidīsim līdz 2020. gada 5. jūnijam.

Prasības:

  • vidējā profesionālā izglītība (ISCED 3.kvalifikācijas līmenis)/ arodizglītība;
  • vismaz divu gadu pieredze līdzīgā specialitātē;
  • valsts valodas zināšanas A līmeņa 2. pakāpē;
  • traktortehnikas (vismaz TR-1) un B kategorijas autovadītāja apliecības (vēlama C kategorijas autovadītāja, kā arī motorzāģa un krūmzāģa operatora apliecības);
  • komunikācijas spējas, strādājot ar klientiem.

Darba pienākumi:

  • veikt visa veida darbus, kas saistīti ar ūdensapgādes sistēmu un kanalizācijas sistēmu apkopi, remontu un izbūvi;
  • vadīt un apkalpot uzticēto tehniku.

Piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā;
  • konkurētspējīgu atalgojumu (Brutto 1074 - 1124 EUR/mēn.)
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • izaugsmes iespējas.

Darba vieta: Valmiera.

Pieteikumi tiks gaidīti līdz 2020. gada 5. jūnijam. CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi - Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201.

Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz darba intervijām.

Foto: www.freepik.com