A A A

Valmieras tehnikums aicina darbā IZGLĪTĪBAS METODIĶI mūžizglītības un izglītības kvalitātes attīstības jomā (pieteikšanās līdz 07.02.)

Drukāt
23.01.2020

Valmieras tehnikums aicina darbā IZGLĪTĪBAS METODIĶI mūžizglītības un izglītības kvalitātes attīstības jomā (uz nenoteiktu laiku).

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā
  • Profesionālo pilnveidi
  • Modernu darba vidi un labus darba apstākļus
  • Stabilu atalgojumu atbilstoši MK noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”

Prasības pretendentam:

  • Izglītība saskaņā ar MK 11.09.2018. noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”
  • Pieredze izglītības iestādes administrācijas darbā vai metodiskā darba pieredze ne mazāk kā 2 gadi
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas
  • Angļu valodas un krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī
  • Teicamas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint
  • Pozitīva un radoša attieksme pret darbu
  • Labas saskarsmes iemaņas
  • Autovadītāja apliecība B kategorija un pieredze auto vadīšanā

Galvenie darba pienākumi:

  • Izglītības iestādes metodiskā darba un izglītības programmu kvalitātes attīstības procesa vadība, izglītības programmu izstrāde un pilnveide
  • Sadarbības veidošana ar uzņēmējiem individualizētu mūžizglītības programmu izstrādē
  • Jaunu mūžizglītības programmu satura izstrāde, licencēšana, akreditācija, izglītības programmu tāmēšana
  • Mūžizglītības programmu kvalifikācijas eksāmenu satura sagatavošana un eksāmenu organizēšana
  • Mūžizglītības projektu finanšu plūsmas plānošana un izpildes kontrole
  • Pieejamo un plānoto ESF projektu apzināšana mūžizglītības projektu jomā
  • Mūžizglītības programmu publicitātes un reklāmas pasākumu plānošana
  • Kompetenču pieejā balstīta izglītības satura ieviešana izglītības iestādē
  • Atbalsta sniegšana un pedagogu konsultēšana metodisko izstrādņu sagatavošanā
  • Atbalsta sniegšana pedagogiem jauno tehnoloģiju ieviešanā mācību procesā

Tālrunis informācijai: 29194941

CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv (ar norādi “Konkursam uz izglītības metodiķa amatu”) līdz 2020.gada 7.februārim plkst.15:00.

Informējam, ka, pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas konkursa 1.kārtā, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa 2.kārtai!

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka:

1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi;

2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas  Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv.