A A A

Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā MĀJTURĪBAS UN TEHNOLOĢIJU SKOLOTĀJUS (ar ievirzi metālapstrādē un/vai kokapstrādē) (pieteikšanās līdz 02.12.)  

Drukāt
07.10.2019

Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā MĀJTURĪBAS UN TEHNOLOĢIJU SKOLOTĀJUS (ar ievirzi metālapstrādē un/vai kokapstrādē) izglītojamiem ar speciālām vajadzībām (darbavietas adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnai vai nepilnai darba likmei (vienam skolotājam ne vairāk kā 40 stundas nedēļā, kopējais stundu skaits nedēļā - 48 (1,6 likmes)).

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai!

 

Ja Tev ir vēlme:

  • īstenot mājturības un tehnoloģiju programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām atbilstoši Valsts izglītības standartam;
  • plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem;

un ja Tev ir:

  • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu;
  • psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra;

mēs piedāvājam:

  • atalgojumu par 1 likmi (30 stundas nedēļā) EUR 825,00 – 862,50 mēnesī pirms nodokļu nomaksas, tai skaitā papildu piemaksa par darbu specifiskos apstākļos;
  • sociālās garantijas;
  • profesionālās kompetences pilnveides iespējas.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumentu kopijas lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu vgv@valmiera.edu.lv vai personīgi Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrā, Leona Paegles ielā 5/7, Valmierā ar norādi „Mājturības un tehnoloģiju skolotājs”, līdz 2019.gada 2.decembrim plkst.16.00.

Tālrunis papildu informācijai: 64207668, 29535243, 64222475.

Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf.