A A A

AS "Smiltenes piens" aicina darbā REMONTATSLĒDZNIEKU

Drukāt
28.05.2019

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi, aicina darbā REMONTATSLĒDZNIEKU Mūrnieku ielā 2, Smiltenē.

Darba pienākumi:

  • Veikt ražošanas iekārtu plānotās tehniskās apkopes.
  • Veikt ražošanas iekārtu neplānotu bojājumu remontu;
  • Veikt metināšanas darbus;
  • Ievērot un uzraudzīt, lai tiktu ievērota iekārtas ražotāja ekspluatācijas instrukcijas;
  • Stingri ievērot darba drošības instrukcijas, saglabāt un uzturēt kārtībā darba instrumentus, kas ir izsniegti darba veikšanai.

Prasības:

  • Vidējā profesionālā izglītība;
  • Praktiskā darba pieredze līdzīgā amatā ražošanas uzņēmumā;
  • Atbildības sajūta par veicamo darbu;
  • Spēja plānot un organizēt savu darbu.

Piedāvājam:

  • Darba vietu Smiltenes centrā;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Atbildīgu darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā;
  • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu.

Atalgojums sākot no 1000 EUR pirms nodokļu samaksas.

CV ar norādi „Remontatslēdznieks (-ce)” sūtīt uz e-pastu: birojs@smiltenespiens.lv

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām!