A A A

Valmieras tehnikums aicina darbā šefpavāru (28.01.)

Drukāt
10.01.2019

Valmieras tehnikums aicina darbā šefpavāru no 2019.gada 4.februāra.

Galvenie darba pienākumi:

  • Plānot un koordinēt virtuves darbu, pārraudzīt citu pavāru darbu, praktikantu darbu. Izstrādāt receptes un ēdienkartes, uzraudzīt ēdiena kvalitāti un noformējumu
  • Gatavot un noformēt dažādas sarežģītības ēdienus
  • Izvēlēties un pagatavot ēdienus banketu un citu svinību galdiem
  • Sadarbībā ar profesionālo mācību priekšmetu pedagogiem sagatavot izglītojamos profesionālās meistarības konkursiem

Prasības pretendentam:

  • Profesionālā vidējā izglītība, kvalifikācija – pavārs vai augstākā izglītība nozarē
  • Labas latviešu valodas zināšanas
  • Darba pieredze ēdināšanas jomā vai šefpavāra amatā vismaz 2 gadi
  • Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word
  • Prasme strādāt ar biroja un mūsdienu sakaru tehniku
  • Prasme argumentēt savu viedokli, būt uzņēmīgam, neatlaidīgam, ar iniciatīvu
  • Psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra
  • Laba gaume un radošums ēdienu gatavošanā un noformēšanā.
  • Autovadītāja apliecība B kategorija un pieredze auto vadīšanā

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu (pārbaudes laikā 850 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas)
  • Pilnu slodzi – 40 h nedēļā
  • Profesionālo pilnveidi
  • Teicamus darba apstākļus

Tālrunis informācijai: 29194941.

CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu:

linda.riba@valmierastehnikums.lv līdz 2019.gada 28.janvārim plkst.15:00.