A A A

Valmieras tehnikums aicina darbā personāla speciālistu (28.01.)

Drukāt
10.01.2019

Valmieras tehnikums aicina darbā personāla speciālistu no 2019.gada 4.februāra.

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt personāla plānošanu, personāla atlases procesu, personāla amata aprakstu izstrādi
  • Veikt personāla darba tiesisko attiecību nodibināšanu, grozīšanu, izbeigšanu
  • Veikt jauno darbinieku adaptācijas un integrācijas procesa koordinēšanu
  • Veikt personāla lietvedību, datu uzkrāšanu un sistematizēšanu, personāla apmācību koordinēšanu
  • Veikt personāla politikas izstrādi, novērtēšanas un kompetenču sistēmas izstrādi, motivēšanas sistēmas izstrādi

Prasības pretendentam:

  • Augstākā izglītība personāla vadībā vai tiesībzinātnēs
  • Darba pieredze personāla vadībā
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas
  • Vēlamas angļu valodas zināšanas
  • Teicamas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint
  • Prasme strādāt ar biroja un mūsdienu sakaru tehniku
  • Prasme argumentēt savu viedokli, būt uzņēmīgam, neatlaidīgam, ar iniciatīvu
  • Psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra
  • Autovadītāja apliecība B kategorija un pieredze auto vadīšanā

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu (pārbaudes laikā 950 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas)
  • Pilnu slodzi – 40 h nedēļā
  • Profesionālo pilnveidi
  • Teicamus darba apstākļus

Tālrunis informācijai: 29194941.

CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: linda.riba@valmierastehnikums.lv līdz 2019.gada 28.janvārim plkst. 15.00.