A A A

Valmieras sākumskola aicina darbā medicīnas māsu (28.12.)

Drukāt
04.09.2018

Pievienojies mūsu komandai!

Valmieras sākumskola uz nenoteiktu laiku un 1 likmi (40 h nedēļā) aicina darbā medicīnas māsu.

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai!

Galvenie darba pienākumi:

  • īstenot ārstniecības pakalpojumus, t.sk., profilaktiskos veselības aprūpes un neatliekamās (pirmās) medicīniskās palīdzības pasākumus skolā un tās Veselības punktā saskaņā ar LR spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem;
  • sadarboties ar pašvaldības, valsts institūcijām izglītības un ārstniecības jomā skolas un tās Veselības punkta darbības nodrošināšanā un izaugsmes veicināšanā;
  • patstāvīgi un sadarbībā ar skolas administrāciju, Atbalsta personālu, klašu audzinātājiem, mācību priekšmetu skolotājiem, tehniskajiem darbiniekiem, izglītojamo vecākiem  veicināt skolas izglītības programmu realizāciju un iestādes attīstību;
  • sekot līdzi jaunākajām tendencēm ārstniecības jomas attīstībā.

Prasības kandidātam:

  • izglītība saskaņā ar ārstniecības jomu reglamentējošajiem LR spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem;
  • reģistrācija un sertifikācija atbilstoši ārstniecības jomu reglamentējošajiem LR spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšējā darba pieredze izglītības iestādē;
  • Valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • ārstniecības jomu reglamentējošo tiesību aktu pārzināšana;
  • teicamas Biroja programmatūras MS Office pārzināšana;
  • prasmes strādāt komandā, atbildība un iniciatīva;
  • teicamas komunikācijas prasmes un elastība.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi.

CV, pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt vai iesūtīt pa pastu uz adresi: Leona Paegles iela 40A, Valmiera, LV-4201, vai nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „ Medicīnas māsas amatam”  līdz 2018. gada 28.decembrim plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224737, 29191344.