A A A

Pasākumi

 

Valmieras pilsētas pašvaldības domes pastāvīgo komiteju kopīgā sēde 15.04.

  15. aprīlī (2021) 

Valmieras pilsētas pašvaldības domes pastāvīgo komiteju kopīgā sēde notiks ceturtdien, 2021.gada 15.aprīlī, plkst.14.00 Valmieras Kultūras centrā Rīgas ielā 10 Valmierā.

 

 

Piedalies Jauniešu domradē un iesniedz ideju JIL ideju konkursā!

  21. aprīlī (2021) 
Lai pandēmijas laikā jauniešu idejas un ieceres nepazustu, aicinām Valmieras un apkārtējo novadu jauniešus piedalīties Jauniešu domradēs aprīļa mēnesī Zoom platformā. Kļūt par aktīvo jaunieti - saskatīt vietējās problēmas un risinājumus tām ar jauniešu acīm! Lai domradēs...

Lai pandēmijas laikā jauniešu idejas un ieceres nepazustu, aicinām Valmieras un apkārtējo novadu jauniešus piedalīties Jauniešu domradēs aprīļa mēnesī Zoom platformā. Kļūt par aktīvo jaunieti - saskatīt vietējās problēmas un risinājumus tām ar jauniešu acīm! Lai domradēs izskanējušās idejas īstenotos, aicinām tās iesniegt Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (VNF JIL) ideju konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2021” un gūt līdz pat 1000 eiro to īstenošanai!

Jauniešu domradēs - jauniešu ideju virtuālajās darbnīcās - Valmieras jaunieši tiek aicināti piedalīties, lai paustu savu viedokli par lietām, kas jāuzlabo kādā no Valmieras pilsētas daļām – Centrā, Pārgaujā, Burkānciemā, Stacijas vai Ausekļu, vai kādā citā Valmieras apkaimē. Savukārt no Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas un Strenču novadu jauniešiem attiecīgi gaidīsim idejas par savu pagastu pilnveidošanu savos novados.

Lai piedalītos kādā no pilsētas vai novadu jauniešu domradēm, nepieciešams elektroniski pieteikties – https://ej.uz/DRjauniesi2021 Reģistrētajiem dalībniekiem atgādinājums un saite tiks nosūtīta iepriekšējās dienas laikā pirms attiecīgās domrades. Domrades pirmajā daļā kopīgiem spēkiem apzināsim Valmieras jauniešu vajadzības un problēmas, gūsim domubiedrus to risināšanā. Pēc tam - domrades otrajā daļā – nebaidīsimies uzņemties iniciatīvu, apjautīsim iespējamos atbalsta veidus un nonāksim līdz vēlamajam risinājumam!

Jauniešu domražu kalendārs (norises laiks: plkst.16:00-18:30):

Pirmdiena, 12. aprīlis – Kocēnu novada jauniešu domrade
Trešdiena, 14. aprīlis - Naukšēnu novada jauniešu domrade
Ceturtdiena, 15. aprīlis - Mazsalacas novada jauniešu domrade
Piektdiena, 16. aprīlis - Beverīnas novada jauniešu domrade
Pirmdiena, 19. aprīlis - Strenču novada jauniešu domrade
Trešdiena, 21. aprīlis - Valmieras pilsētas jauniešu domrade
Ceturtdiena, 22. aprīlis - Burtnieku novada jauniešu domrade
Pirmdiena, 26. aprīlis - Rūjienas novada jauniešu domrade
Trešdiena, 28. aprīlis - Lielā noslēdzošā Jauniešu domrade

Lai jaunieši vēlētos piedalīties sava pagasta vai mikrorajona veidošanā, VNF aicina domradē paustās idejas iesniegt VNF JIL konkursā un gūt tām finansiālu atbalstu no 50 līdz 1000 eiro. Plašāka informācija par konkursu - https://ej.uz/JDIJ2021 Tāpat kā pārējās sabiedrības, arī jauniešu viedoklis ir svarīgs, lai jaunieši sajustos iesaistīti un piederīgi sava novada pilnveidošanā. Jauniešu domrade – lai kopīgi plānotu idejas un vēlāk tās īstenotu!

Jauniešu domrades finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Papildu informācija:
Gundega Siliņa, Valmieras novada fonda Projektu koordinatore
Tālrunis: 20258200; e-pasts: gundega.silina@vnf.lv
http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/
Skatīt vairāk
 

XIV Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “...un es iešu un iešu!” aicina

  23. aprīlī (2021) - 24. aprīlī (2021) 
 Sūti video pieteikumu “Notikums manā dzīvē” un piedalies festivāla attālinātājā norisē.   Jebkuram interesantam ir iespēja izveidot 2-5 minūšu garu video “izkāpjot no rāmjiem”. Video temats nav noteikts, taču tam ir jāatklāj kāds notikums tavā dzīvē....

 Sūti video pieteikumu “Notikums manā dzīvē” un piedalies festivāla attālinātājā norisē.  

Jebkuram interesantam ir iespēja izveidot 2-5 minūšu garu video “izkāpjot no rāmjiem”. Video temats nav noteikts, taču tam ir jāatklāj kāds notikums tavā dzīvē. Tā ir tava iespēja būt ne tikai tev pašam, bet arī izstāstīt kādu iedomātu notikumu jebkurā dzīvē (lietu, dzīvnieku, parādību, piemēram, “es – poga”, “es – suns”, “es – pērkons” u.c.). Tajā var būt attēlotas mūsdienu sabiedrības aktuālās problēmas vai tās var būt ikdienišķas situācijas. Tajā var būt attēlotas visas emociju gammas. Ja baidies no savām video apstrādāšanas prasmēm, tad zini, ka tas nav svarīgākais kritērijs - tehniskajai kvalitātei ir mazāka nozīmē nekā saturam. Video redzamais - vieta, forma, apstākļi un nianses, krāsas un emocijas, norise - ir paša autora brīvas izvēles ziņā.

Kā arī, lai dalītos pieredzē un apkopotu skolēnu teātru spēju pielāgoties apstākļiem, strādājot attālināti, aicinām iesūtīt arī izrāžu video vai attālinātajā mācību procesā fiksētos momentus, kā arī XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem gatavotās izrādes, ar kurām būtu iespējams piedalīties svētku norisē Vērmanes dārzā augustā. Šo video ilgums nedrīkst pārsniegt 1 stundu un 15 minūtes, tie tiks apkopoti atsevišķi un motivēti ar organizatoru pateicībām.

Video pieteikumu rezultāti tiks paziņoti 23.-24. aprīlī attālinātā teātru festivāla “...un es iešu un iešu!” laikā Valmieras Viestura vidusskolas mājaslapā www.viesturi.edu.lv. Labāko un skatītāju novērtētāko darbu autori saņems balvas. Balvu fondu nodrošina Valmieras Viestura vidusskola un Valsts izglītības satura centrs.

Video pieteikumu "Notikums manā dzīvē" nolikums skolas mājaslapā www.viesturi.edu.lv.

Informāciju sagatavoja:
Zane Švēde,
Valmieras Viestura vidusskola

 

 

Skatīt vairāk
 

Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēde 29.04.

  29. aprīlī (2021) 

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks domes kārtējo sēdi sasaucis ceturtdien, 2021.gada 29.aprīlī plkst.14.00, Valmieras Kultūras centrā Valmierā, Rīgas ielā 10.