A A A

Valmieras kultūras karte

Lai veicinātu vietējo kultūras patēriņu un akcentētu, ka Valmiera nav tikai uz ražošanu vērsta, bet arī pilsēta ar bagātīgu un kvalitatīvu kultūras piedāvājumu, Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras pilsētas un tuvākās apkārtnes kultūras iestādēm izveidojusi jaunu kultūras produktu – Valmieras kultūras karti.

Kartes ideja ir piedāvāt tās īpašniekam iespēju par izdevīgāku cenu apmeklēt kultūras un atpūtas pasākumus desmit kultūras iestādēs un uzņēmumos. Kartes īpašnieks varēs saņemt atlaides sākot no 15% Valmieras Kultūras centrā, Valmieras drāmas teātrī (VDT), Valmieras muzejā, Mākslas „Galerijā Laipa”, kinoteātrī „Gaisma”, Dikļu pilī un Jāņa Daliņa stadiona Sporta rehabilitācijas centrā; 10% atlaidi pirkumam Jāņa Rozes grāmatnīcā Valmierā un Tūrisma un transporta aģentūrā "Balt-Go"; 12% atlaidi pirkumam grāmatnīcā "Globuss". Kartes sadarbības partneri ir arī Valmieras integrētā bibliotēka un Valmieras Valsts ģimnāzijas galerija „Ledus pagrabs”.

Lai saņemtu Valmieras kultūras karti, neierobežotā laika periodā jāapmeklē sarīkojumi piecās no desmit kultūras iestādēm un uzņēmumiem. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, jālūdz kasierim uzspiest zīmodziņu Valmieras kultūras kartes brošūrā īpaši šim mērķim paredzētā vietā. Kad aizpildītas vismaz piecas no desmit zīmogiem paredzētajām vietām, Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 10, Valmiera), varēs apmainīt zīmogu kartiņu pret Valmieras kultūras karti.

Valmieras kultūras karte tiks izsniegta bez maksas. Karte būs personalizēta – uz tās tiks iespiests kartes īpašnieka vārds un uzvārds, tā tiks reģistrēta elektroniskā sistēmā. Ikviens, kurš to vēlēsies, pēc kartes saņemšanas turpmāk varēs saņemt arī jaunāko informāciju par pasākumiem visās kultūras iestādēs. Kultūras kartes brošūras pieejamas  projektā iesaistītajās iestādēs, kā arī Valmieras integrētajā bibliotēkā, Valmieras Tūrisma informācijas centrā un Valmieras pilsētas pašvaldībā Lāčplēša ielā 2.

ATLAIDES

Valmieras Kultūras centrā Valmieras kultūras kartes īpašnieks saņems ieejas maksas atlaidi 1 EUR (vai 15%) apmērā katrai biļetei uz koncertiem un sarīkojumiem, ko organizē Valmieras Kultūras centrs un kas tiek pārdotas Valmieras Kultūras centra kasē.

Valmieras drāmas teātrī Valmieras kultūras kartes īpašnieks saņems 15% atlaidi 2 biļetēm uz katru no VDT izrādēm, izņemot uz viesizrādēm, bērnu izrādēm un tām izrādēm, kas norādītas ar īpašo cenu.

Valmieras muzejā Valmieras kultūras kartes īpašnieks saņems 50% atlaidi katrai biļetei izstāžu apmeklējumam un muzeja organizētajiem pasākumiem.

Mākslas „Galerijā Laipa” Valmieras kultūras kartes īpašnieks saņems 15% atlaidi katrai biļetei izstāžu apmeklējumam un „Galerija Laipa” organizētajiem koncertiem un sarīkojumiem.

Kinoteātrī „Gaisma” Valmieras kultūras kartes īpašnieks saņems atlaidi 0,50 EUR apmērā katrai biļetei uz jebkuru kino seansu, izņemot filmas pirmizrādes nedēļā.

Valmieras kultūras kartes īpašnieki varēs saņemt atlaides arī Dikļu pilī – 15% atlaidi katrai biļetei uz koncertiem un izrādēm Dikļu pilī. Atlaide spēkā, iegādājoties biļetes Dikļu pils kasē.

Savukārt Jāņa Daliņa stadiona Sporta rehabilitācijas centrs piedāvā 1,42 EUR atlaidi ieejas maksai uz lekcijām un citiem izglītojošiem pasākumiem. Atlaide neattiecas uz SPA piedāvājumiem.

Valmieras kultūras kartes īpašnieki saņems 10% atlaidi pirkumam Jāņa Rozes grāmatnīcā (t/c "Valleta", Valmierā).

Grāmatnīca "Globuss" (Fabrikas iela 2, Valmiera) Valmieras kultūras kartes īpašniekiem piedāvā 12% atlaidi no pirkuma summas. Atlaide spēkā tikai grāmatnīcā "Globuss" Valmierā.

Savukārt Tūrisma un transporta aģentūra "Balt-Go" piedāvā 10% atlaidi Valmieras kartes īpašniekam atsevišķiem vienas dienas braucieniem pa Latviju un Baltiju (ar īpašo piedāvājumu var iepazīties aģentūrā "Balt-Go".