A A A

19.oktobrī jauniešu mājā "Ceplis" notiks Brīvandele 

Drukāt
17.10.2019

Sestdien, 19.oktobrī, plkst.11.00 - 17.00 jauniešu mājā "Ceplis", Garā ielā 10, Valmierā notiks Brīvandele - iespēja atstāt vairs nederošās vai apnikušās drēbes citiem, paņemt jaunas vietā, kā arī piemeklēt sev ko jaunu bez maksas. Lai pasākums būtu vairāk nekā tikai apģērbu apmaiņa - to pavadīs arī mūzika, tēja un galda spēļu spēlēšana - Scrable, Catan vai dambrete. Brīvandele būs iespēja labai laika pavadīšanai un jaunu cilvēku iepazīšanai.
 

 

Ieskaindinot Brīvandeli un skolēnu brīvlaika sākumu, pasākumā uzstāsies jaunieši koklētāji Linda Loze, Jēkabs Pikšēns, Aleksandra Kļaveniece, Līva Klepere un Enija Bivālova.

Savukārt sarunās par sportu labprāt iesaistīsies  sportisti Rēzija Špone un Roberts Treimanis. Rēzijai ir ilggadēja pieredze vieglatlētikā, šķēpmešanā, trenējoties Limbažos. Savukārt BMX kluba "Tālava" treneris un sportists Roberts Treimanis labprāt stāstīs par visiem ar BMX sportu saistītajiem jautājumiem.

Pasākumu organizē biedrība "Skudras Spēka Cilts" sadarbībā ar Valmieras jauniešu ideju laboratoriju un Valmieras novada fondu.