A A A

Mūžizglītības kursa nodarbība par garīgumu 

Drukāt
05.02.2019

Sestdien, 9.februārī, plkst.11.00-14.00 Valmieras integrētajā bibliotēkā notiks mūžizglītības kursa “Līdzsvarota dzīve: vide, cilvēks, sabiedrība” trešā nodarbība. Nodarbība būs veltīta tēmai “Garīgā veselība”. Tā meklēs atbildes uz jautājumiem, kāds garīgums mums ir nepieciešams.

 

Ilgtspējīgs, līdzsvarots dzīvesveids sākas ar katru no mums. Tā pamatā ir sevis paša apzināšanās, savu vērtību, savu mērķu un dzīves aicinājuma izprašana. Ikdienas steiga, patērētāju kultūras radītie kārdinājumi un uzspiestās vērtības traucē saglabāt skaidru skatu uz savu individuālo aicinājumu. Tas rezultējas ar bezjēdzību, motivācijas trūkumu un sava iekšējā spēka zaudēšanu, cilvēkam kļūstot par sistēmas upuri.

Nodarbības lektori būs Liene Ločmele un Kaspars Vendelis. Būdama pasniedzēja Vidzemes Augstskolā, Liene Ločmele ir ne tikai savas personīgās dzīves veidotāja, bet iegulda enerģiju arī studentu dzīves ceļa veidošanā. Lekcijā viņa dalīsies ar savu personīgo un Vidzemes Augstskolas pieredzi saistībā ar mērķtiecību, mērķu uzstādīšanu. Kaspars Vendelis ir lektors, uzņēmējs, biohacking.lv līdzdibinātājs. Būdams biohakeris, Kaspars iedvesmos un dalīsies ar instrumentiem, sava personīgā aicinājuma atrašanai un virzībai uz mērķu sasniegšanu.

Dalību nodarbībā aicinām pieteikt šeit: https://goo.gl/forms/VVZMOEJkpMyYu2bo2.

Valmieras bibliotēkas organizētais mūžizglītības kurss “Līdzsvarota dzīve: vide, cilvēks, sabiedrība” ir bezmaksas piecu nodarbību cikls, piedāvājot tā apmeklētājiem uzzināt vairāk par pasaules vides un sabiedrības attīstības aktualitātēm, izprast šo procesu kopsakarības, to ietekmi uz katra indivīda dzīvi. Kursa mērķis ir iedvesmot un iedrošināt pārmaiņām dzīvesveidā, lai ikdienu padarītu līdzsvarotāku, dzīvojot saskaņā ar savām, sabiedrības, dabas un vides vajadzībām.

Šo kursu var apmeklēt gan kā mūžizglītības kursu, cenšoties piedalīties pēc iespējas visās piecās nodarbībās. Taču, ja interesē tikai šī tēma, var apmeklēt arī tikai šo nodarbību. Dalība nodarbībā ir bez maksas. Apmeklējot vismaz 75% no visām nodarbībām, būs iespējams saņemt kursa apmeklējuma apliecinājumu.