A A A

Ģimenes diena URDĀ - gatavošanās Ziemassvētkiem pēc Zero waste koncepta 

Drukāt
03.12.2018

Dabas un tehnoloģiju parks “URDA” piedāvā ģimenēm un draugiem kopā darboties, izzināt un uzzināt vairāk par dabas norises procesiem, par mūsu mijiedarbību ar vidi mums apkārt. Iegūstot jaunas zināšanas un pieredzi, kopā mainīt savus ikdienas paradumus, lai veidotu zaļāku un veselīgāku Latviju. URDA ir vieta, kur SIA "ZAAO" realizē vides izglītības aktivitātes.

 

Mūsdienu sabiedrība ir patērētāji, bet šādai patēriņa kultūrai ir jāmainās. To var izdarīt cilvēki paši, mainot savus ikdienas paradumus.
Pasākuma laikā iespēja apmeklēt Atkritumu apsaimniekošanas centru "Daibe", lai izzinātu atkritumu apsaimniekošanas principus. 
Samazināt atkritumus var arī svētku reizēs. Gatavojoties Ziemassvētkiem, der atcerēties, ka dāvanas var ne tikai nopirkt veikalos, bet arī tās var gatavot paši! Šajā reizē, 8.decembrī, iespēja apgūt videi draudzīgu dāvanu gatavošanu un to iesaiņošanu pēc Zero waste jeb nulles atkritumu koncepta. Kā arī veidot Ziemassvētku rotājumus no otrreiz izmantojamiem resursiem. 
Pasākuma laikā došanās arī dabā pēc iedvesmas!

 

Pasākuma programma:

09.45 - 10.00 Ierašanās/Reģistrēšanās

10.00 - 10.10 Pasākuma atklāšana

10.10 - 10.50 Izzinošs pārgājiens dabas takā/Ekskursija RAAC "Daibē"

10.50 - 11.30 Ekskursija RAAC "Daibē"/ Izzinošs pārgājiens dabas takā

11:30 - 12:00 Silta tēja un pašu līdzpaņemtie našķi

12:00 - 14:00 Dāvaniņu gatavošana/Dāvanu iesaiņošanas meistarklase/Ziemassvētku rotājumu veidošana

Pieteikties šeit: http://www.urda.lv/lv/pasakumi/gimenes-diena-gatavosanas-ziemassvetkiem-pec-zero-waste-jeb-nulles-atkritumu-koncepta/pieteikties

Kopējais pasākuma dalībnieku skaits ierobežots: 20 

Ģērbties atbilstoši laikapstākļiem!
Ņemt līdzi kādu našķi pusdienām!

Pasākuma norises adrese: Dabas un tehnoloģiju parks "URDA", "Stūri", Stalbes pagasts, Pārgaujas novads - blakus Reģionālajam atkritumu apsaimniekošanas cenram "Daibe".

 

Ieeja ir bez maksas.

 

Informējam, ka pasākumā laikā tiks fotografēts un filmēts, iegūtie video un fotogrāfijas varētu tikt izmantotas SIA "ZAAO" publicitātes vajadzībām. Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.