A A A

Marta pēdējā nedēļas nogalē valmierieši aicināti uz SOLO talku! 

Drukāt
27.03.2020

Marta pēdējā nedēļas nogalē, 28. un 29.martā, Valmieras pilsētas pašvaldība aicina valmieriešus iesaistīties savu individuālo SOLO talku organizēšanā. Pastaigājoties vienatnē, ar ģimeni vai vedot pastaigā mājdzīvnieku, valmierieši ir aicināti ņemt līdzi savus darba cimdus, vairs nevajadzīgu iepirkumu maisiņu un savākt pastaigas laikā dabā atrastos atkritumus.

 

 

 

 

Lai mežā atrastie un savāktie atkritumi nebūtu visu ceļu jānes uz mājām, ir noteiktas šādas savākto atkritumu maisu atstāšanas vietas pilsētā:

  • Vanšu tilta abos galos (būs ērti, talkojot Pauku priedēs un Atpūtas parka mežā);

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Gaujas kreisā krasta laukumā pie Dzelzs tilta (būs ērti, talkojot Kauguru vērī);

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Leona Paegles ielas malā, pie tās krustojuma ar Mākslinieku ielu (būs ērti, talkojot Putriņu mežā);

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ziedu gravas un Plostnieku ielas krustojumā (būs ērti, talkojot pie deviņstāvu mājām un gar Gaujas labo krastu);

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lucas ielas galā pie celiņa uz memoriālu, uz estrādi un uz tiltiņu pār Rātes upīti (būs ērti, talkojot Atpūtas parka mežā un pie memoriāla).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Savāktie atkritumi no noteiktajiem punktiem nākamās nedēļas sākumā tiks aizvesti.

Valmierieši, kas vēlas publiski padalīties ar paveikto, ir aicināti savu veikumu nofotografēt un dalīties sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirkas #solotalka, #parveselulatviju, #esmuvesels un #navjaugrūti.

Marts un aprīlis tradicionāli Valmierā ir pavasara sakopšanas mēneši, kad pilsētā tiek organizētas talkas, sakoptas pilsētas dabas teritorijas. Ņemot vērā valstī noteikto ārkārtējo situāciju, sākotnēji plānotās kolektīvās pilsētas sakopšanas talkas ir pārceltas uz 16.maiju. Taču arī, pastaigājoties pilsētas mežos ģimenes lokā, ir iespējams paveikt labu darbu – organizēt savu individuālo SOLO talku. Plašāka informācija par šī gada Lielo Talku, tās norisi, un individuālajām SOLO talkām pieejama arī Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā šeit: https://ej.uz/q2ms.