A A A

Koprades darbnīca DARE gaida ciemos 

Drukāt
10.03.2021

Valmieras koprades darbnīca DARE aicina apmeklētājus darboties gan klātienē, gan attālināti. Pieejamas dažādas iekārtas: 3D printeri, lāzergriezējs, šujmašīnas un overloks, lodēšanas iekārtas, CNC frēze un elektroinstrumenti. Aicināts darboties ir ik viens gan ar, gan bez priekšzināšanām. Materiāls darbam – jūsu, bet iekārtu izmantošana bez maksas.

 

Piesaki savu apmeklējumu!

Lai uzzinātu par iespējām, konsultētos par materiāliem vai pieteiktu apmeklējumu, zvaniet pa tālruni 27001099. Seko aktuālākajai informācijai sociālajos tīklos Facebook @DARE.VKD, Instagram @dare_valmiera.

Pievienojies DARE meikeru grupai

Priecājamies paziņot par iespēju pievienoties DARE meikeru grupai tiešsaistē, kurā būs iespēja uzdot interesējošus jautājumus DARE meikeriem par pieejamām iekārtām, konsultēties par to darbību, dalīties savā pieredzē, uzzināt pirmajam par jaunāko DARĒ, atrast domubiedrus un veidot jaunus kontaktu. Pievienojies https://www.facebook.com/groups/daremeikeri.

Aktivitāte tiek  ieviesta projektā “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas”, un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Informāciju sagatavoja:
Unda Blaumane,
Valmieras Attīstības aģentūra