A A A

Valmierā lielie uzņēmumi darbojas ar pilnu jaudu 

Drukāt
17.04.2020

Valmieras pilsētas pašvaldība jau kopš ārkārtējās situācijas sākuma 12.martā regulāri sazinās ar Valmieras uzņēmējiem, pārrunājot un ieviešot jaunas sadarbības formas un atbalsta mehānismus.

 

16.aprīlī Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļas vadītājs Juris Sleņģis videosaziņā ar Valmieras lielo ražošanas uzņēmumu vadītājiem pārrunāja uzņēmumu darbības jautājumus ārkārtējās situācijas laikā. “Lai gan šis laiks ir liels izaicinājums, šobrīd uzņēmumi Valmierā darbojas ar pilnu jaudu, izpilda pasūtījumus līgumos paredzētajā laikā un apjomā. Ražošanas uzņēmumu vadību satrauc pasūtījumi nākotnē, darbiniekus - iespēja saglabāt darbavietas. Lai nodrošinātu sociālās garantijas un stabilitāti, šobrīd iedzīvotājiem iesaku uzmanīties no pārsteidzīgiem lēmumiem, domājot par darbavietu maiņu,” aicina Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Uzņēmēji pauž, ka pasaulē vērojamā ekonomikas sabremzēšanās noteikti skars arī Valmieras uzņēmumus. Viss būs atkarīgs no nākotnes pasūtījumiem, no tā, kā izdosies nosargāt darbinieku veselību, cik atbildīgi būs darbinieki - kā ievēros profilakses un drošības pasākumus gan darbavietā, gan ārpus darba vietas.