A A A

Aicinām piedalīties vizuālās identitātes izstrādes konkursā 

Drukāt
22.11.2019

Līdz 20.decembrim Valmieras Attīstības aģentūra aicina iesniegt pieteikums Valmieras koprades darbnīcas vizuālās identitātes izstrādes konkursā. Konkursa mērķis ir iegūt oriģinālu, ērti lietojamu un Valmieras pilsētvidi raksturojošu nosaukumu un vizuālo identitāti Valmieras koprades darbnīcai. Konkurss ir atklāts, ikviens pretendents tajā var iesniegt neierobežotu darbu skaitu – vizuālai identitātei jāsastāv no nosaukuma un pabeigta logotipa, kuram pievienots krāsu definējums, šrifts, attēlots pielietojuma piemērs.

 

Pretendentiem konkursa darbi jāiesniedz elektroniski, nosūtot tos vai saiti uz tiem uz baiba.zvejniece@valmiera.lv līdz 2019.gada 20.decembrim. Darbi jāiesniedz .jpg vai png. formātos, kā arī .ai vektorfailā, pievienojot brīvi veidotu aprakstu.

Konkursa uzvarētājs, kura iesniegto ideju vērtēšanas komisija novērtēs ar visaugstāko punktu skaitu, saņems naudas balvu – 300.00 EUR (neieskaitot nodokļus). Papildus informācija, konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa atrodama developvalmiera.lv, vai rakstot baiba.zvejniece@valmiera.lv.

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas "Pilsētu inovatīvās darbības" ietvaros. Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas "Pilsētu inovatīvās darbības" iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.