A A A

VALPRO paraksta līgumu ar NATO Atbalsta un iepirkumu aģentūru  

Drukāt
26.11.2019

Uzņēmums SIA VALPRO ņēma dalību NATO Atbalsta un iepirkumu aģentūras izsludinātajā iepirkumā par tiesībām apgādāt NATO militāros spēkus ar militārajām prasībām atbilstošu produkciju, augstas kvalitātes, militārā izpildījuma metāla degvielas kannām.

 

Starp vairāku pretendentu, no dažādām valstīm, iesniegtajiem komercpiedāvājumiem SIA VALPRO iesniegtais piedāvājums tika atzīts par atbilstošu visās atlases kārtās un šā gada 1. septembrī uzņēmums ieguva tiesības parakstīt pamatlīgumu par iespēju  3 līdz 5 gadu periodā apgādāt NATO dalībvalstu un partnervalstu militāros spēkos ar militārās specifikācijas degvielas kannām. Šis pamatlīgums ir pieejams e-iepirkumu tīmekļa platformā - NATO Loģistikas biržā, lai to tieši pasūtītu autorizēti lietotāji, nodrošinot efektīvu un ātru reaģēšanu uz militārajām vajadzībām.

SIA VALPRO ir viens no senākajiem un lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā, kas ražoto produkciju piedāvā vairāk kā 33 pasaules valstīs. Uzņēmumā degvielas kannas tiek ražotas jau kopš 1959. gada savukārt armijas vajadzībām tiek ražotas kopš 2000. gada un šajā laikā saražotas gandrīz miljons armijas kannu, kuras piegādātas dažādām NATO sabiedrotajām armijām.

NATO Atbalsta un iepirkumu aģentūra ir NATO vadošais dzīves cikla pārvaldības un pakalpojumu sniedzējs (ieskaitot iegādi), kas nodrošina plašu integrēto spēju spektru aliansei, tās valstīm un partneriem. Aģentūra apvieno vienā organizācijā NATO loģistikas atbalsta un iepirkuma aktivitātes, nodrošinot klientiem daudznacionālus atbalsta risinājumus.

Vairāk informācijas par NSPA (NATO Support and Procurement Agency) šeit: https://www.nspa.nato.int/en/index.htm