A A A

Aicinām piedalīties Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumā  

Drukāt
05.11.2019

21. un 22.novembrī Valmierā norisināsies viens no nozīmīgākajiem 2019. gada tautsaimniecības biznesa pasākumiem Latvijā  “Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums”, kas pulcēs dalībniekus no visas pasaules.

 

Latvijas republikas ministru prezidents Arturs Krišjānis Kariņš par forumu ir teicis: "Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums ir unikālas pieredzes esence, kur Latvijas uzņēmēji no visas pasaules satiekas ar mērķi attīstīt un atbalstīt mūsu valsts uzņēmējdarbības potenciālu, tādējādi stiprinot Latvijas ekonomiku un konkurētspēju ".

Šogad forumā īpaši aicināti  piedalīties uzņēmēji un dažādu nozaru speciālisti, kuri vēlas dibināt jaunus kontaktus ar ārzemju latviešu uzņēmējiem visā plašajā pasaulē.

21. novembra programma vērsta uz Latvijas konkurēspējas paaugstināšanu pasaules kontekstā un talantu piesaisti, bet 22. novembrī jau pavisam konkrētās meistarklasēs ļausim iepazīties ar pieredzes stāstiem par eksporta tirgu paplašināšanu Āzijā, Kanādā, ASV un Skandināvijā.

Jau šobrīd forumam reģistrējušies vairāk nekā 100 pasaules līmeņa uzņēmumu pārstāvji un eksperti.

Foruma dalības maksa: 2 dienu biļete = 90 EUR, 21. novembra biļete = 60 EUR un 22. novembra biļete = 30 EUR.

Detalizēta foruma programma.

Aicinām izmantot iespēju, ka šāda līmeņa pasākums notiek pie mums Valmierā un būt klāt,  atklāt dažādos pasaules tirgus, tīkloties, dibināt kontaktus un diskutēt par aktuāliem jautājumiem!

Reģistrēties forumam: SAITE
Seko līdz foruma aktivitātēm:  FACEBOOK