A A A

Valmieras tehnikuma skolēnu mācību uzņēmumu panākumi Jauno uzņēmēju dienās 2019 

Drukāt
21.05.2019

Arī šogad Valmieras tehnikuma skolēnu mācību uzņēmumi (turpmāk SMU) piedalījās Latvijas valsts mēroga finālā Jauno uzņēmēju dienās 2019, kas norisinājās Jūrmalā. Šogad Valmieras tehnikumu pārstāvēja divi skolēnu mācību uzņēmumi – SMU “Mechatronics”, kas veido CNC frēzes un SMU “Smart Trailer” – bezvadu gaismu sistēma piekabēm, kā arī pavadošās skolotājas Agita Šamšele un Ilze Kobiaka.

 

Pavisam kopumā Jauno uzņēmēju dienās piedalījās 30 SMU – 20 vidusskolas grupā un 10 pamatskolas grupā. Tika pārstāvētas pārtikas, tehnoloģijas, dizaina un citas nozares.  Valmieras tehnikuma SMU savu uzņēmumu prezentēja žūrijas komisijai, piedalījās intervijās pie stenda un paneļintervijās. Arī šajā gadā tika iegūta milzīga pieredze, atzinība un motivācija darboties turpmāk.

SMU Mechatronics šogad saņēma simpātiju balvu no Latvijas Investīciju un Attīstības Valsts Aģentūras un SMU Smart Trailer simpātiju balvu no Biznesa augstskolas Turība, apmaksātus kursus vienam gadam “Digitālajā mārketingā”, lai pilnveidotu un uzlabotu savu produktu.

Šogad veiksmīgs un atzinīgi novērtēts gads Valmieras tehnikuma skolotājiem. Skolotāja Ilze Kobiaka saņēma goda rakstu no Junior Achievement Latvia par ieguldījumu un darbu skolēnu mācību uzņēmumu veidošanā un bija viens no 5 nominantiem titulam Gada uzņēmējdarbības skolotājs 2019.