A A A

Tikšanās ar personību. Aigars Ruņģis 

Drukāt
26.03.2019

5.aprīlī no plkst.15.00 līdz 17.00 LIAA Valmieras biznesa inkubatorā norisināsies pasākums - diskusija “Tikšanās ar personību!”.

 

Klātesošajiem būs iespēja dzirdēt uzņēmēja Aigara Ruņģa viedokli par dažādiem ar uzņēmējdarbību un ne tikai saistītiem jautājumiem. Pēc īsas iepazīstināšanas ar sevi Aigars atbildēs uz diskusijas vadītāja jautājumiem, kas, iespējams, nav sarežģīti, bet palikuši nepajautāti intervijās presē un citos medijos. Lūk, daži no diskusijas jautājumiem, uz kuriem Aigaram nāksies atbildēt:

  • Kā sākās uzņēmēja ceļš?
  • Vai par uzņēmēju piedzimst, vai iemācās par tādu kļūt dzīves laikā?
  • Kāda loma biznesa uzsākšanā ir biznesa idejai?

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties pasākumam līdz 4.aprīlim LIAA mājaslapā – pasākumu sadaļā vai šeit. Dalība pasākuma ir bezmaksas.

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novadā.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, kopstrādes telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Seko LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm šeit.

Informāciju sagatavoja:

Juris Čeičs

Valmieras biznesa inkubatora

Vecākais projektu vadītājs