A A A

Iedvesmas pēcpusdiena “Lūst vai plīst” jeb uzņēmējdarbības neveiksmes stāsti 

Drukāt
11.01.2019

18.janvārī plkst.15.00 aicinām ikvienu interesentu uz iedvesmas pēcpusdienu “Lūst vai plīst” jeb uzņēmējdarbības neveiksmes stāstiem Valmieras biznesa inkubatorā Purva ielā 12a Valmierā.

 

Iedvesmas pēcpusdienā pieredzē dalīsies trīs savas nozares speciālisti:

Dāvis Doršs ir Epata studio radošais direktors, raidījuma "Dzirdi balsis" producents, kā arī piedalījies tādu raidījumu tapšanā kā "Sirmā kulta ēdieni", "TE!", "Karaliste", "Vienas dienas restorāns", "Skaņusaite" un "Ziemeļpuse". Dāvim ir astoņu gadu pieredze profesionālā mediju darbā.

Rolands Melbārdis ir uzņēmuma Aktīvā tūrisma centrs Eži līdzīpašnieks un vadītājs, kurš sevi uzskata par jaunatklājēju pēc būtības. Rolands ar nezūdošu interesi atklāj Latviju, sevi un cilvēkus sev apkārt. Uzņēmējs profesionāli nodarbojos ar komandas un personības izaugsmes programmu veidošanu un vadīšanu, par ko liecina 19 gadu pieredze šajā jomā.

Arnis Aspers ir 5D kino "Look at Riga" izveidotājs un filmas “A to B Rollerski” producents un režisors. Arņa ikdienas iedvesmas citāts: "Mēs nevaram izvēlēties, no kurienes mēs nākam, bet varam izvēlēties, uz kurieni mēs ejam."

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties līdz 17.janvārim LIAA mājaslapā – pasākumu sadaļā vai šeit. Dalība pasākuma ir bez maksas.

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novados.

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm var sekot līdzi Facebook lapā.

Informāciju sagatavoja:

Laura Krūmiņa-Zvaigzne,

Valmieras biznesa inkubatora projektu vadītāja