A A A

“Būves dienas” Valmierā 

Drukāt
15.05.2018

Sestdien, 19. maijā, no plkst. 10.00 līdz 15.00 Būvniecības namā Kurši Valmierā norisināsies “Būves dienas”.

 

“Būves dienas” ir ikgadējs pasākums, kura laikā katram, kuru interesē būvniecība un savas apkārtējās vides labiekārtošana, būs iespēja satikties ar nozares labākajiem profesionāļiem, lai klātienē uzzinātu par jaunākajiem risinājumiem, saņemtu bezmaksas konsultācijas materiālu un instrumentu izvēlē, kā arī gūtu jaunas praktiskas iemaņas – urbt, zāģēt, špaktelēt, krāsot, līmēt utt.

Šogad esam papildinājuši pasākuma programmu ar bezmaksas izglītojošām lekcijām – gan profesionāļiem “Profesionāļu skolā”, gan ikvienam interesentam “Sievu skolā”. Lekcijas lasīs pieredzējuši lektori balstoties uz piemēriem “no dzīves”, kā arī to laikā varēs saņemt praktiskus padomus savu ieceru īstenošanā.

Lekcijas SIEVU SKOLĀ

Plkst. 11.00 -12.00

Nekustamā īpašuma izvēle, remonts un būvniecība - pieredze un ieteikumi. Praktiski apsvērumi mājas vietas izvēlē, juridiskie aspekti, būvniecības un remontu process. (Mārtiņš Arājs, Uzņēmuma “T Birojs” projektu vadītājs Mārtiņš Arājs, ar 7 gadu pieredzi būvniecībā.

Plkst. 12.00 – 13.00

Kā radīt mājīgu un funkcionālu vidi jau esošajā interjerā un, veidojot visu no jauna? Interjera tendences 2018 - krāsa, forma, materiāli. Patstāvīgi veidots interjera dizains - procesa plānošana, vides funkcionalitāte, biežākās kļūdas, padomi. (Laura Dreimane, Interjera dizainere ar vairāk kā 10 gadu pieredzi interjeru projektu izstrādē un individuālajā darbā ar klientiem).

Plkst. 13.00 – 14.00

Svarīgākās vadlīnijas senu dārzu atjaunošanā. Sajūtu dārza veidošana - augu izvēle. Sava laika apzināšana dārzā. Ziedu krāsu modes tendences. Rīki, augsne un augu bagātinātāji. (Tīna Pozerte, Praktizējoša ainavu arhitekte un dārzniece, darbojas nozarē jau 29 ziedošus gadus.  Ieguvusi savu izglītību ainavu arhitektūrā un dārzu, parku renovācijā renesanses šūpulī – Florencē 11 gadus loloja Latvijā audzētus lavandu stādus.

Katram pasākuma lekciju klausītājam būs iespēja arī uzdot savus jautājumus un saņemt atbildes.

Esam padomājuši arī par mazajiem būvniekiem - būs daudz dažādas atrakcijas, konkursi un dāvanas, kā arī Kuršu BINGO ar slēpņu meklēšanu un loteriju.

Pasākuma laikā Kopā celsim Latviju! Katram pasākuma apmeklētājam būs iespēja piedalīties poweliftinga sacensībās.  Tās ir sacensības, kur var piedalīties vīri un arī sievas, mēģinot pacelt 20 kilogramus jauniešiem un sievietēm, 50 kilogramus vīriem un 100 kilogramus sportistiem uz reižu skaitu spiešanā guļus! Katram dalībniekam pa mazai balviņai no Kuršiem. Tā būs sacensība arī starp Kuršu pilsētām - kuras būs tās pilsētas, kas pārcilās pa vienam kilogramam katram Latvijas kvadrātkilometram? Aicinām visus piedalīties!