A A A

Aicinām pieteikt kandidātus “Balva uzņēmējdarbībā 2018” 

Drukāt
20.04.2018

Valmieras pilsētas pašvaldība izsludina pretendentu pieteikšanu apbalvojumam “Balva uzņēmējdarbībā 2018”. Apbalvojums tiek piešķirts, lai pateiktos uzņēmējiem par viņu ieguldījumu un izceltu uzņēmējdarbības vides veiksmes stāstus. Pieteikumus aicinām iesniegt līdz 7.maijam.

 

Uzņēmējdarbība ir viens no galvenajiem Valmieras pilsētas attīstības virzieniem, tādēļ ir būtiski ne tikai novērtēt un pateikties uzņēmējiem par ieguldījumu, bet arī izcelt veiksmīgākos piemērus, kas var iedvesmot un motivēt arī citus. Apbalvojums tiks pasniegts piecās nominācijās, katrā izceļot noteiktiem kritērijiem atbilstošāko pretendentu.

Apbalvojumu “Balva uzņēmējdarbībā” saņems: “Gada uzņēmējs” jeb komersants ar pozitīvu tēlu un reputāciju, kas ar savu darbu veicis sociāli atbildīgu un veiksmīgu komercdarbību, nodrošinot ilgtspējīgu attīstību; “Gada jaunais uzņēmējs” jeb komersants, kas reģistrēts ne ilgāk kā trīs gadus un ir ar pozitīvu izaugsmi saimnieciskajā darbībā, izvērtējot ieguldījumu un radītās darbavietas; “Gada eksportētājs” jeb komersants, kas sasniedzis stabilus un izaugsmi raksturojošus rezultātus, ražojot un eksportējot preces vai pakalpojumus, tādā veidā veicinot pilsētas atpazīstamību; “Gada investīcija” jeb komersants, kas sniedzis būtisku ieguldījumu Valmieras komercdarbības vidē, saredzot biznesa attīstības potenciālu, kā arī novērtējot dažādu līmeņu speciālistu būtisko ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā. Atsevišķā nominācijā tiks apbalvots “Gada speciālists” – profesionālis, kurš devis būtisku ieguldījumu uzņēmuma attīstībā.

Pretendentus apbalvojuma saņemšanai var izvirzīt fiziskas vai juridiskas personas individuāli vai kolektīvi līdz 7.maijam. Pieteikumus aicinām iesniegt Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā (Lāčplēša iela 2), sūtīt pasts@valmiera.lv vai aizpildīt pieteikumu elektroniski šeit. Lūdzam norādīt kandidātu un pamatojumu izvirzīšanai. Kandidātus iespējams pieteikt vienā vai vairākās nominācijās. Vienu pretendentu ir iespējams pieteikt vairākās nominācijās, norādot pamatojumu katrai no tām. Pretendents apbalvojumu viena gada laikā var saņemt ne vairāk kā vienā nominācijā.

Apbalvojums “Balva uzņēmējdarbībā” jau tradicionāli tiek pasniegts Vidzemes Uzņēmēju dienu laikā, kas šogad Valmierā norisināsies no 18. līdz 19.maijam. 2018.gadā apbalvojums tiks pasniegts ceturto reizi.