A A A

Piedāvā kursus uzņēmējiem 

Drukāt
10.04.2018

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) ir uzsākusi projektu “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” (MMU projekts), kurā mācības tiek nodrošinātas sadarbībā ar mācību centriem SIA “Baltijas Datoru akadēmija” un SIA “Datorzinību centrs”. Valmieras uzņēmējiem piedāvāti kursi, kas ļaus efektīgi uzlabot darba ikdienu, ietaupīt laiku un resursus. 

 

Projekta ietvaros ir izstrādāti vairāk nekā 30 mācību kursi, piemēram:

Ar pilnu projektā piedāvāto mācību kursu sarakstu jūs varat iepazīties projekta mājaslapas sadaļā – mācību programmas.

Projekta ietvaros ir iespēja papildināt kursu katalogu ar uzņēmējiem nozīmīgiem kursiem.

Projekts paredz ERAF atbalstu 70% apmērā mazo un mikro komersantu, kā arī pašnodarbināto personu apmācībai digitālajās tehnoloģijas. Komersantam vai pašnodarbinātajai personai kvalificējoties projektam, ir iespēja individuāli (komersanta visiem darbiniekiem) apmeklēt MMU projektā piedāvātos kursus, izmantojot IKT nozares papildu atbalsta līdzfinansējumu. Komersanti un to darbinieki var apmeklēt neierobežotu skaitu kursu, kopumā šobrīd katrs var apmeklēt vairāk nekā 30 dažādu līmeņu un tēmu kursus.

Kursi tiek nodrošināt ar ERAF finansējumu, tādējādi dodot iespēju uzņēmējiem ietaupīt finansējumu līdzekļus mācībām. Projekta mērķis ir veicināt inovācijas un digitālo tehnoloģiju attīstību Latvijā.

Projektu piedāvājums Valmierā

Informāciju sagatavoja:

Gunta Kivliša,

projektu vadītāja

mmu@bda.lv, t.28303898