A A A

Notikušas mācības jauniešiem uzņēmējspēju attīstīšanai 

Drukāt
15.03.2018

14.martā Valmieras Jauniešu mājā Mākslinieku ielā 2 norisinājās mācības jauniešiem par uzņēmējspēju attīstīšanu. Nodarbības vadīja karjeras un mazā biznesa konsultante, koučinga spēļu "Point of You" trenere Jolanta Priede.

 

Koučinga trenere iepazīstināja ar galvenajām prasmēm, kuras nepieciešams attīstīt, lai būtu ne tikai veiksmīgs uzņēmējs, bet arī konkurētspējīgs darbinieks (darba ņēmējs) darba tirgū mūsdienās. Kādās ir svarīgākās prasmes un kompetences? Radošums, prezentēšanas prasmes, prasme strādāt komandā, kā arī svešvalodu prasmju zināšanas tiek ļoti augstu vērtētas.

Dalībnieki uzzināja vairāk par uzņēmējdarbību un "uzņēmēja gēnu" – kā to attīstīt sevī. Strādājot grupās, ģenerēja jaunas un inovatīvas idejas biznesa uzsākšanai, kā arī pēc tam 15 sekunžu laikā šo biznesa ideju prezentēja potenciālajam investoram.

Dalībnieki atzina, ka mācības bijušas ļoti iedvesmojošas un ikviens var sevī attīstīt uzņēmējspējas. Vajadzīga tikai vēlme un laiks šīs uzņēmēsjspējas pilnveidot.

Koučings norisinās projekta "Strukturētā dialoga vietējo konsultāciju nodrošināšana” ietvaros “Jauniešu nākotne uzņēmējdarbībā”. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Foto: https://pixabay.com

Informāciju sagatavoja:

Valmieras Jaunatnes centra "Vinda"
Jaunatnes lietu speciāliste
Kristīne Lāce