A A A

Aicina reģistrēties Uzņēmēju sporta spēlēm 2018 

Drukāt
02.03.2018

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina reģistrēt uzņēmējus savas komandas dalībai jau sestajām Uzņēmēju sporta spēlēm, kas šogad notiks no 8. līdz 10. jūnijam atpūtas kompleksā “Lejastiezumi”, Kuldīgas novada Rendas pagastā.

 

Uzņēmēju sporta spēles jau kļuvušas par tradicionālu, sportiski izklaidējošu pasākumu uzņēmējiem un viņu ģimenēm. Pasākuma mērķis ir stiprināt sadarbību neformālā gaisotnē, veicināt komandas garu, iepazīt kolēģus un sadarbības partnerus ārpus darba apstākļos, kā arī aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā ar sportisku garu.

Šogad sporta spēļu dalībniekiem būs iespēja sacensties četros tradicionālajos, 15 netradicionālajos un desmit individuālajos sporta veidos, kā arī lielajā stafetē. Līdztekus uzņēmumu komandu aktivitātēm norisināsies bērnu kauss, radošās darbnīcas un citas izklaides gan lielajiem, gan mazajiem sporta spēļu dalībniekiem.

“Sportā tāpat kā uzņēmējdarbībā ir vajadzīga enerģija un gribasspēks, lai gūtu panākumus īpaši sarežģītājās disciplīnās. Protams, vislielāko sasniegumu pamatā ir saliedēts kolektīvs, kura spējas un komandas garu ir iespēja stiprināt tieši sportiskajās aktivitātēs. Aicinu izmantot šo iespēju,” uzsver LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone.

Pasākuma pirmajā vakarā par ļoti jautru un muzikālu noskaņu parūpēsies grupa “Pirmais kurss”, iesildot publiku nākamās dienas sporta aktivitātēm. Savukārt otrās dienas, tostarp sporta spēļu noslēgumā, uzstāsies visiem iemīļotais “Bermudu divstūris” ar jau labi pazīstamām un zināmām dziesmām.

“Ikgadējās sporta spēles ir viens no uzņēmēju iecienītiem pasākumiem, kur neformālā gaisotnē iespējams satikt gan kolēģus, gan sadarbības partnerus un tajā pat laikā pavadīt atraktīvas brīvdienas ģimenes lokā,” saka LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, piebilstot, ka ikvienam uzņēmējam jāatceras, ka dažkārt darbus jānoliek malā, lai gūtu spēkus jauniem izaicinājumiem.

Paredzams, ka sestajās Uzņēmēju sporta spēlēs piedalīsies vairāk nekā 50 uzņēmumu komandas. Agrā komandu reģistrācija notiek no 22.februāra līdz 16.martam, ko ērti ir izdarīt šeit: ej.uz/uss2018.