A A A

Tiks noskaidroti šī gada profesionāļi Vidzemes un Latgales reģionos 

Drukāt
27.02.2018

Jau otro gadu Latvijas skolēnu projekts “Esi Līderis!” organizē vērienīgu konkursu “Profesionālis”. Pagājušajā gadā pusfināli norisinājās attālināti, elektroniskajā mācību vidē, kur katra dalībskolas komanda varēja pieslēgties elektroniski un cīnīties par iespēju startēt finālā, kur tikai tad ieraudzīja savus pretiniekus. Šoreiz projekts “Esi Līderis!” dosies pie jauniešiem, lai komandām būtu iespēja redzēt vaigā savus pretiniekus un sajust veselīgu konkurenci. Šajā gadā- sadarbībā ar SIA “Orkla Foods Latvija”, konkurss veidots par pārtikas ražošanas nozari.

 

Vidzemes un Latgales reģionu dalībnieku pusfināls norisināsies 6. martā, Valmieras biznesa inkubatorā, kur jauniešiem būs iespēja iejusties konkrētās nozares profesijās un īsā laika periodā izspēlēt dažādas situācijas un scenārijus, kas realitātē uzņēmumā notiek un attīstās daudz garākā laika posmā. No šo reģionu skolām pusfinālā piedalīsies vairāk kā 30 komandas, kas arī cīnīsies par ceļazīmi uz konkursa finālu 10.aprīlī,- SIA “Orkla Foods Latvija” uzņēmumā.

Konkursa “Profesionālis” mērķis ir mudināt skolēnus mērķtiecīgai karjeras izvēlei. Īpaša uzmanība tiks pievērsta zināšanu praktiskai pielietošanai reālās dzīves situācijās, izmantojot loģisku spriestspēju, faktoru analīzi, lēmumu pieņemšanu, plānošanas prasmes un spēju domāt ilgtermiņā.

Projekts „Esi Līderis!” jau astoņpadsmit gadus pulcē uzņēmīgākos, drosmīgākos, mērķtiecīgākos un atraktīvākos jauniešus Latvijā! Projekta mērķis ir veicināt skolēna zināšanu un prasmju apguvi, attieksmju un vērtību veidošanos, lai motivētu mūžizglītībai un apzinātai karjerai.

SIA „Orkla Foods Latvija” ir viens no modernākajiem un lielākajiem ēdienu un ēdiena piedevu ražotājiem Latvijā un Baltijas valstīs. Uzņēmums ar nosaukumu „Orkla Foods Latvija” strādā kopš 2015. gada decembra, kad tika pabeigta „Orkla” grupai piederošo kompāniju SIA „Spilva” un AS „Gutta” apvienošana vienā uzņēmumā.

 

Vairāk informācijas:
Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija
Alberta iela 13, Rīga, LV-1010
Tālr. 67261182
www.esilideris.lv
info@esilideris.lv

 

Baiba Valdmane
Tālrunis : 67261182
E-pasts: baiba.valdmane@esilideris.lv; info@esilideris.lv