A A A

Atbalsta programma Export Express – Tava iespēja jaunu tirgu apgūšanā 

Drukāt
26.02.2018

Atbalsta programma Export Express ir paredzēta Latvijas un Igaunijas uzņēmumiem, kam ir produkts vai pakalpojums ar labu eksporta potenciālu, gatavība uzņēmuma izaugsmei un eksportam, bet maza vai neesoša eksporta pieredze.

 

Uzņēmuma atbilstību jaunu tirgu apgūšanai var novērtēt, veicot atzīmes eksporta gatavības sarakstā, kas lejupielādei pieejams šeit: https://www.exportexpress.eu/export-checklist. Uzņēmumiem, kas vēlas pilnveidot savu eksporta stratēģiju, vesela gada garumā tiks nodrošināts atbalsts pieredzējušu mentoru un ekspertu vadībā.

Programmas dalībnieku ieguvums:

  • Meistarklases un individuālas apmācības biznesa attīstībā, eksportā, mārketingā un investīciju piesaistē;
  • Konsultācijas eksporta uzsākšanā: kontaktu dibināšana, darbs ar partneriem un klientiem;
  • Pieredzes pārņemšanas vizītes pie veiksmīgiem eksportējošiem uzņēmumiem Latvijā un Igaunijā;
  • Dalība kopīgā tirdzniecības misijā (Eiropas Ekonomiskās zonas robežās).

Pieteikšanās dalībai atbalsta programmā līdz 2018. gada 18. martam mājas lapā www.exportexpress.eu, aizpildot anketu par uzņēmuma darbību un sagatavojot īsu video stāstu.

Apmācības tiks realizētas četrās treniņnometnēs: Tartu, Ventspilī, Pērnavā un Valmierā. Papildu informācija par atbalsta programmu Export Express pieejama mājas lapā www.exportexpress.eu

Programmu realizē vadošā eksporta aģentūra Baltijas valstīs – SIA Gateway & Partners un biznesa atbalsta organizācijas: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks, Valmieras attīstības aģentūra, Pērnavas apgabala Biznesa un attīstības centrs un Tartu Zinātnes parks.

Programma ir izveidota Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu projekta “Brave Idea Support Programme” (B-Idea), Nr. Est-Lat 47 ietvaros.

Augstākminētā publikācija atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Informāciju sagatavoja:
Inta Ezermale
Ventspils Augsto tehnoloģiju parka Projektu vadītāja
inta.ezermale@vatp.lv, +371 26399091