A A A

Sarūpē svētku dāvanas Valmieras Tūrisma informācijas centrā!  

Drukāt
01.12.2020

Valmiera ietērpjas svētku rotā, un straujiem soļiem tuvojas gada sirsnīgākie svētki – Ziemassvētki. Lai dāvanu sarūpēšana nesagādātu raizes, Valmieras Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina ielūkoties gaumīgu un ar Valmieras zīmolu personalizētu suvenīru klāstā! 

 

 

 

 

 

Lai arī šogad svinības aizritēs nedaudz pieklusinātāk, tomēr Ziemassvētki nav iedomājami bez tuvinieku iepriecināšanas. Valmieras TIC var iegādāties parocīgas metāla krūzes, ko papildināt ar Latvijā lasītām tējām personalizētā kārbā. Steidzīgākie noteikti novērtēs elegantās termo krūzes, kas ilgstoši uzturēs siltu izvēlēto dzērienu un priecēs sirdi kā skaista un praktiska dāvana. Roku darinātos keramikas traukus var piepildīt ar gardiem šerbertiem, kas ietērpti košā, Valmierai raksturīgo krāsu iesaiņojumā. Sporta entuziasti novērtēs plašo kreklu klāstu, ko var papildināt ar pieskaņotām cepurēm un sporta mugursomām. Skaists un šim laikam aktuāls aksesuārs būs īpaša dizaina sejas maskas – katrai gaumei un izmēram.

Šogad, meklējot svētku dāvanas, jo īpaši aicinām atbalstīt arī vietējos uzņēmējus un ražotājus!  Zem eglītes lai gulstas dāvanas no vietējo amatnieku veikaliem un tirdziņiem! TIC ir iespējams iegādāties vietējo uzņēmumu sarūpētas dāvanu kartes, tādejādi iepriecinot mīļos ar gardu maltīti, aktīvu atpūtu vai neaizmirstamu piedzīvojumu! Ja satikšanās prieks ar tuviniekiem svētkos izpaliek, lielisks risinājums būs skaistais Valmieras 2021.gada kalendārs, ko nosūtīt pa pastu. Viss suvenīru piedāvājumu klāsts aplūkojams šeit.

TIC vērš uzmanību, ka svētku laikā klientu apkalpošana klātienē norisināsies ar mainītu darba laiku: 23.decembrī plkst.9.00–17.00, 24., 25. un 26. decembrī būs slēgts. Lai mierpilns un gaišs Adventa laiks!