A A A

Pārsteigums gardēžiem Latvijas dzimšanas dienā 

Drukāt
16.11.2020

Par gardu pārsteigumu, sveicot Latvijas 102.dzimšanas dienā, parūpējušies Valmieras restorāni un kafejnīcas. Latvijas dabas dāvātais Valmieras prasmīgo šefpavāru rokās pārvērtīsies svētku maltītē, aicinot 18.novembrī izbaudīt Latvijas garšu bagātīgo piedāvājumu.

 

 

 

 

Restorāns “Vecpuisis” (Leona Paegles iela 10) kūkas negatavo bieži, bet, kad gatavo, tad ar  lielāko rūpību. Par godu Latvijas dzimšanas dienai 18.novembrī no plkst.17.00, kad parkā būs dažādu organizāciju iedegtas sveču spēka zīmes, restorāns piedāvās Sarkanbaltsarkano velveta kūku un siltus dzērienus.   

Viesnīcas “Wolmar” restorāns (Tērbatas iela 16A) valsts svētku svinēšanai aicina pasūtīt līdzi ņemšanai gaļas, zivju un kanapē uzkodu plates, dažādus salātus, siltos gaļas un zivju ēdienus ar dārzeņiem, kā arī svētku samta kūku. Pasūtījumu lūdzam veikt līdz 16.novembrim (ieskaitot), zvanot pa tālruni 64207301, 29469709 vai rakstot uz info@wolmar.lv.

Restorāns “Rātes vārti” (Lāčplēša iela 1) 18.novembrī no plkst.12.00 līdz 19.00 piedāvās svētku maltīti līdzi ņemšanai. Cūkgaļas rulete ar kūpinājumu, bukstiņputras – batātes kārtojums, romiešu salāti, svētku bezē rulete – Latvijas dzimšanas dienas mielasts ar svētku atlaidi. Pasūtījumus var veikt jau tagad, zvanot pa tālruni 64281942.

Vīnkalni Pils Māja (Bruņinieku iela 4) piedāvās sātīgu maltīti, kas sildīs gan vēderu, gan sirdi. Līdzi ņemšanai vai ar piegādi būs sagatavota beku zupa ar “Ķelmēni” rudzu maizes riku un zaļo sviestu. Vīnkalni Pils Mājas darba laiks 18.novembrī būs no plkst.12.00 līdz 20.00. Plašāka informācija, zvanot pa tālruni 25543123.

Picu Fabrika OZO (Kauguru iela 2) aicina Latvijas dzimšanas dienas noskaņas izbaudīt, izgaršojot īsteni latvisku picu – Lauku picu. Savukārt, dodoties pastaigā pa Valmieru, līdzi ņemšanai tiks pasniegts gardums vēsākam laikam – karstais balzams. Darba laiks 18.novembrī būs no plkst.12.00 līdz 20.00. Par piegādi un līdzi ņemšanu lūdzam zvanīt pa tālruni 20036876.

Veikalā “Lāči” (Rīgas iela 4) 18.novembrī meklē konfekšu kasti “Tumšās šokolādes konfektes ar rudzu rīvmaizi un dzērvenēm”. Gardumam būs svētku atlaide 20% apmērā.

Liepkalnu maiznīcas firmas veikalos (Mūrmuižas iela 16D un Mazā Stacijas iela 1) visu novembri ir īpaša svētku atlaide Spēka rupjmaizei 500g iepakojumā. Cieņa pret maizīti Latvijā raksturīga ne tikai svētkos, bet ir klātesoša ikdienā, tāpēc Latvijas dzimšanas dienas svinības nav bez tās iedomājamas. Sātīgā maize gatavota bez kviešu miltiem, ieraugam izmantojot tīrkultūru.

Atbalsti savējos, izvēloties Valmierā gatavotu svētku maltīti!

Pateicamies Valmieras restorāniem un kafejnīcām par atsaucību! Svinēsim Latvijas dzimšanas dienu atbildīgi!

Foto: restorāns "Vecpuisis"