A A A

ViA decembra “Smart Lunch” vieslekcijas viesis – ceļotājs Jānis Trautmanis 

Drukāt
26.11.2019

"Pierādīšu, ka ikviens var ceļot - galvenais ir uz to noskaņoties un spēt izkāpt no komforta zonas," sola Vidzemes Augstskolas (ViA) absolvents Jānis Trautmanis, kurš viesosies "Smart Lunch" vieslekcijā 4. decembrī, no plkst. 13.00 līdz 14.00 ViA C114 telpā (Cēsu iela 4, Valmiera). Lekciju aicinām apmeklēt ikvienu interesentu, kurš sirdī ir ceļotājs un vēlas uzzināt - kā ceļot lēti un videi draudzīgi.

 

Savu ceļošanas pieredzi Jānis Trautmanis iemūžinājis, veidojot Latvijas Reģionālās televīzijas ReTV raidījumu "Ceļo, dzīvo, piedzīvo", kurā skatītājiem atklāj savu pieredzi, iespaidus, izaicinājumus un ikdienas gaitas, pavadot gadu saulainajā Jaunzēlandē. J. Trautmanis vieslekcijā sniegs ikvienam noderīgus padomus, kā ceļot pēc iespējas lētāk un izdevīgāk, kā plānot budžetu ārvalstu braucienu laikā, un pastāstīs, kā ceļot, samazinot nelabvēlīgo ietekmi uz vidi.

„Smart Lunch” ir vieslekciju cikls, kas Vidzemes Augstskolas studentiem, mācībspēkiem, absolventiem, kā arī ikvienam valmierietim un Valmieras viesim ļauj ne vien smelties iedvesmu un uzzināt jaunu informāciju, bet arī nesteidzīgi baudīt cienastu, ko sarūpē Vidzemes Augstskola  un ViA Studentu apvienība. Ieeja ir bez maksas ikvienam interesentam.

Pasākums tapis sadarbībā ar ViA Studentu apvienību, kas gādā par gardām uzkodām un dzērieniem pasākuma laikā. Aicinām ņemt līdzi savu, daudzkārt izmantojamo krūzi dzērieniem.

“Smart Lunch” vieslekcijas atbalsta profesionālu tīmekļa pakalpojumu sniedzējs Wunder.

Informāciju sagatavoja:
Dārta Rasa Ozola
Vidzemes Augstskolas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
dartarasa.ozola@va.lv, +371 26182244