A A A

Tūrisma informācija tagad pieejama arī interaktīvā kioskā 

Drukāt
14.11.2017

Valmieras Tūrisma informācijas centra piedāvājumu klāsts papildināts ar mūsdienīgu un funkcionālu interaktīvo kiosku jeb liela izmēra skārienjūtīgu digitālo stendu, kur apmeklētājiem tiek dota iespēja uzzināt vairāk par tūrisma un apskates objektiem Valmierā un citviet Latvijā, kā arī iepazīt Hanzas pilsētas un to vēsturi.  

 

Interaktīvā kioska ekrāns ir 55 collas, kas vizuāli ļauj izbaudīt vairāk foto un video materiālu, vieglāk plānot ceļojuma maršrutus un izpētīt tūrisma objektus. Interaktīvo kiosku plānots papildināt ar tūrisma informāciju un vizuālo materiālu, iezīmējot Valmieras pilsētas nozīmi Hanzas laikos.

Jāuzsver, ka interaktīvais kiosks ir piemērots arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un tas ir pielāgojams kā lieliem, tā maziem kioska lietotājiem. Tas ir regulējams gan vertikāli, gan horizontāli, pielāgojot to atbilstoši lietotāja vēlmēm.

Interaktīvais kiosks tika iegādāts no Centrālās Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam līdzfinansēta projekta “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai” līdzekļiem.