A A A

Turpinās akcija “Ceļo līdz 100!” 

Drukāt
06.09.2016

Lai gan jūtamas jau pirmās rudens vēsmas, aicinām paildzināt ceļojumu vasaru. Līdz 8.oktobrim piedalies tūrisma akcijā “Ceļo līdz 100!/Reisi 100-ni!” un laimē vērtīgas balvas, tostarp galveno – tūristu klases velosipēdu!

 

Brauciens pāri Gaujai, gardo šokolādes trifeļu baudījums, ekskursijas zirgu stallī, pastaigas ar lamām un stikla pūšana ir tikai daļa no tā, ko ceļotājiem šogad piedāvā akcija “Ceļo līdz 100!”. Tas ir aicinājums doties aizraujošā piedzīvojumā dažāda vecuma cilvēkiem ar iespēju apmeklēt pat simts dažādu objektu.

Lai piedalītos akcijā un pretendētu uz balvām, jāizpilda vairāki noteikumi. Saņemot akcijas brošūru, kas pieejama Valmieras Tūrisma informācijas centrā (TIC), Cēsu TIC, Vīlandes TIC (Igaunijā), kā arī apkārtējo novadu – Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas – tūrisma informācijas punktos vai akcijā iesaistītajos apskates objektos, dalībniekiem līdz 8.oktobrim jāapmeklē vismaz 10 no 30 objektiem un jāizmanto piedāvātie tūrisma pakalpojumi. Katrā novadā vai pilsētā jāpaciemojas vismaz vienā no tūrisma objektiem.

Ceļotājiem jābūt īpaši vērīgiem un jānoskaidro pareizā atbilde uz jautājumu, kas minēts bukletā pie katra objekta. Piemēram, kāds Bībeles pants paslēpts uz sienām, kāpjot baznīcas tornī? Cik ogu šķirņu audzētas ZS “Abullāči” dārzā? Cik Cēsu smailes redzamas pa Vīna bāra logiem? Par pareizu atbildi uz jautājumu katrā vietā tiks izsniegta īpaša uzlīme, kas jāielīmē akcijas bukletā.

Kad apceļoti vismaz desmit tūrisma objekti, aizpildītā akcijas brošūra līdz 22.oktobrim jānogādā klātienē vai pa pastu uz vienu no tūrisma informācijas centriem: Valmieras TIC (Rīgas ielā 10), Cēsu TIC (Pils laukumā 9) vai Vīlandes TIC (Vabaduse plats 6).

Akcijas noslēguma pasākums un balvu pasniegšana plānota 5.novembrī. Pie vērtīgām balvām pēc nejaušības principa tiks 31 ceļotājs, kurš būs izpildījis visus akcijas noteikumus. Balvu fondu veido tūrisma akcijā iesaistīto uzņēmumu sagatavotās veicināšanas dāvaniņas, savukārt galveno balvu – tūristu velosipēdu - sarūpējuši akcijas organizatori: Valmieras pilsētas pašvaldība, Vīlandes pilsētas pašvaldība, pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un tūrisma centrs” kopā ar tūrisma un aktīvās atpūtas inventāra veikalu “Gandrs”.

Valmieras TIC vasaras tūrisma akciju organizē jau ceturto gadu, aicinot iepazīt ne tikai Valmieras, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadu vilinājumu, bet paviesoties arī kaimiņos - Hanzas pilsētās Vīlandē un Cēsīs.

Informācija par akciju tūrisma vortālos www.visit.valmiera.lv, www.visit.cesis.lv un www.visitestonia.com