A A A

Trīs maršrutos atklās Valmieras noslēpumus 

Drukāt
11.08.2016

Svētdien, 14. augustā, valmierieši un pilsētas viesi trīs maršrutos – Sīmaņa, Hanzas un Daliņa lokā, pildot uzdevumus, varēs atklāt Valmieras skaistāko vietu noslēpumus. Maršruti būs dažāda garuma, ar atšķirīgu uzdevumu skaitu un tematiku, lai katrs interesents varētu izvēlēties sev piemērotāko. 

 

Informāciju par maršrutiem un uzdevumiem varēs saņemt Valmieras Tūrisma informācijas centrā, Rīgas ielā 10 no plkst. 10:00 līdz 15:00. Uzdevumus būs iespēja veikt visas dienas garumā, jo atbildes varēs iesniegt ne tikai klātienē Tūrisma informācijas centrā, bet arī iesūtīt elektroniski uz tic@valmiera.lv līdz dienas beigām.

Valmieras noslēpumu atklāšanā bez maksas aicināti piedalīties visu vecuma grupu interesenti. Maršrutus būs iespējams veikt ar kājām vai ar velosipēdu, bet uzdevumus pildīt gan individuāli, gan komandās.

Uzdevumu veikšanai dalībnieki aicināti ņemt līdzi savu mobilo telefonu, pildspalvu vai zīmuli. Atbildes uz dažiem jautājumiem palīdzēs rast Valmieras audiogids, kuru bez papildu maksas varēs noklausīties savā mobilajā tālrunī.

Starp pareizo atbilžu autoriem tiks izlozēti trīs laimīgie, kuri saņems Valmieras Tūrisma informācijas centra sarūpētās balvas. Papildu veicināšanas balva paredzēta arī par aktivitātēm sociālajos tīklos Twitter, Facebook un Instagram kontos, lietojot atsauci uz @visitvalmiera un tēmturi #valmierai733.