A A A

Turpinās orientēšanās un izziņas spēle “Vidzemes Olimpiskā centra sporta kods” 

Drukāt
10.03.2021

Noslēgusies orientēšanās un izziņas spēles “Vidzemes Olimpiskā centra sporta kods” 3.kārta, atlikusi noslēdzošā 4.kārta. Spēle Valmierā norisināsies līdz 14.martam. Jautājumi ir pieejami QR kodu formātā vairākos kontrolpunktos pilsētvidē. Dalība spēlē ir bez maksas.

 

 

 

 

 

Trešajā  kārtā tika saņemtas 116 komandu reģistrācijas, kā arī kārtas noslēgumā noteikti veiksminieki, kuri savā īpašumā ieguva veicināšanas balvas no VALMIERA FC. Balvu pasniegšanā piedalījās komandas spēlētāji Raimonds Krollis un Alvis Jaunzems, kā arī jaunatnes komandu treneris Kalvis Grāveris.

Katrā kārtā jautājumi ir par dažādiem sporta veidiem, kurus piedāvā Vidzemes Olimpiskais centrs. Tāpat izziņas daļā izcelti vadošo Valmieras sporta organizāciju un valmieriešu sasniegumi attiecīgajā sporta veidā.

Katra kārta jautājumi ir atvērti vairākas dienas, kurās dalībnieki individuāli vai ģimenes lokā aicināti iesaistīties spēlē un sev brīvi izvēlētā laikā un ātrumā veikt maršrutu. Katrā kārtā maršruts garums ir aptuveni 10–12km, ilgums apmēram trīs stundas.

 • 1.kārta 16.–21.02. (florbols);                                                                                                                                                      
 • 2.kārta 23.–28.02. (basketbols); 
 • 3.kārta 02.–07.03. (futbols); 
 • 4.kārta 09.–14.03. (peldēšana).

​Rezultāti pieejami www.voc.lv.

Kontrolpunktu atrašanās vietas veido attiecīgā sporta veida kontūru kartē. Gan to apmeklējuma, gan jautājumu atbildēšanas secība ir dalībnieku ziņā. Dalībniekiem, kuri būs reģistrējušies visos kontrolpunktos, noskenējot QR kodus, katras kārtas noslēgumā būs iespēja tikt pie pārsteiguma balvas.

Kas nepieciešams?

 • viedierīce (uzlādēta, ar interneta pieslēgumu);
 • viedierīcē ieinstalēta lietotne QRENTEERING (pieejama bez maksas App store un Google play);
 • laikapstākļiem atbilstoši apavi un silts apģērbs;
 • ja maršruts tiks veikts dienas tumšajā laikā, ieteikums ņemt līdzi kabatas lukturīti;               
 • ieteikums ņemt līdzi termosu ar siltu dzērienu.

Reģistrējoties spēlei, dalībnieki apliecina, ka:

 • ievēros valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus;
 • ievēros ceļu satiksmes noteikumus.

Spēlē aicināti piedalīties visi, kuri vēlas aktīvi pavadīt brīvo laiku, paplašināt zināšanas un pilnveidot vai atklāt savas orientēšanās prasmes.

Spēli organizē Vidzemes Olimpiskais centrs ar mērķi aicināt iedzīvotājus būt aktīviem un stiprināt veselību, kustoties svaigā gaisā. Spēli atbalsta FBK “Valmiera”, VALMIERA GLASS VIA basketbola komanda, VALMIERA FC, Valmieras peldbaseins un Valmieras pilsētas pašvaldība.

Plašāka informācija www.voc.lv, FB Event Vidzemes Olimpiskā centra sporta kods.

Informāciju sagatavoja:

Vidzemes Olimpiskais centrs