A A A

Noteikti projekta “Ledus gladiatori 2020/21” uzvarētāji 

Drukāt
26.02.2021

Šī gada projekts “Ledus gladiatori” uzsākās ar organizatoru un noslēdzas ar  skolēnu radošiem un atraktīviem video par sportošanu svaigā gaisā. Šī sezona projekta vēsturē ieies  ne tikai ar izmaiņām norises gaitā, bet arī ar jauniem izaicinājumiem gan pašiem dalībniekiem, gan projekta organizatoriem. 

 

 

Šogad  projekta dalībnieki nevis, kā ierasts, tikās uz ledus, bet gan  attālināti, sportojot dabā un svaigā gaisā. Ledus gladiatoru organizatoru saime ir gandarīta par to, ka galvenais projekta mērķis  tika sasniegts - bērni un jaunieši veltīja laiku sportiskām aktivitātēm, radoši un atraktīvi darbojās, lai sasniegtu vienotu mērķi un izveidotu klases kopējo video.

Projektā  “Ledus gladiatori 2020/21”  iesaistījās un savus klases kopējo video vērtēšanā nodeva četrdesmit klases no dažādām Vidzemes reģiona izglītības iestādēm.  Uzvarētājus pēc jau iepriekš izziņotiem kritērijiem noteica vērtēšanas komisija. Komisijas sastāvu veidoja pieci locekļi:

Projekta vadītāja Jolanta Dukure, Latvijas hokeja izlases bijušais spēlētājs Juris Štāls, personības izaugsmes treneris Guntis Jansons, videogrāfs Domeniks Paulauskas, sabiedrisko attiecību speciāliste  Zanda Priedīte. Paziņojam šīs sezonas labākos!

  • 4.-6.klašu divīzijā godpilno 1.vietu ieguva Kocēnu pamatskolas 4.b klase, 2.vietu ieņēma Valmieras Viestura vidusskolas 5.c klase un 3.vietu godam izcīnija Valmieras Pārgaujas sākumskolas 6.a klase.
  • 7.-9.klašu divīzijā 1.vietu izcīnija Blomes vidusskolas 8.klase, 2.vietu ieguva Kocēnu pamatskolas 7.a klase, bet 3.godpilno vietu ieņēma Priekuļu vidusskolas 7.a klase.
  • 10.-12.klašu divīzijā 1.vietu izcīnīja Valmieras 2.vidusskolas 10.klase un godpilno 2.vietu ieņēma Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas 10.d klase.

Speciālbalvas no organizatoriem šajā sezonā ieguva Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra 4./5.b klase par pirmo iesūtīto video un  sporta klubs FC "Gauja"  par  video ar pašiem jaunākajiem dalībniekiem šī gada sezonā.

Sakām lielu paldies arī pārējām skolām un klasēm, kuras piedalījās šī gada projektā “Ledus gladiatori”, sportoja svaigā gaisā, ieguva pozitīvas emocijas un izrādīja cīņas sparu, - Burtnieku Ausekļa pamatskolas 5., 6. un 8.klasei, Kocēnu pamatskolas 5.a un 5.b klasei, Mazsalacas vidusskolas 7.klasei, Naukšēnu novada vidusskolas 8.klasei, Rubenes pamatskolas 5.klasei, Straupes pamatskolas 6.klasei, Strenču pamatskolas 7. un 9.klasei, Trikātas pamatskolas 6.klasei, Valmieras Pārgaujas sākumskolas 5.a klasei, Valmieras sākumskolas 5.a, 5.c, 5. d un 6. c klasei, Valmieras Viestura vidusskolas 5.b klasei un Jura Neikena Dikļu pamatskolas 6.klasei.

Organizatori izsaka lielu pateicību visiem skolotājiem, kuri iedrošināja jauniešus, kopīgiem spēkiem  pielāgojās situācijai valstī un paveica uzdevumus. Paldies arī tām skolām un klasēm, kuras uzsāka dalību projektā, bet dažādu iemeslu dēļ nenonāca līdz gala rezultātam.

Visi  klašu video būs pieejami Vidzemes Olimpiskā centra mājaslapā www.voc.lv sadaļā “Ledus gladiatori”. Uz tikšanos nākošajā sezonā !

Projektu “Ledus gladiatori” organizē Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar Latvijas Hokeja federāciju. Projektu atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija un Valmieras pilsētas pašvaldība.