A A A

Valmiera izvirzīta apbalvojumam "Gada sporta pašvaldība" 

Drukāt
09.11.2020

Valmiera ir izvirzīta apbalvojumam "Trīs Zvaigžņu balva 2020" nominācijā "Gada sporta pašvaldība". Uzvarētājus desmit nominācijās noteiks tautas, sportistu un sporta žurnālistu balsojums, kas norisinās no 5. līdz 29.novembrim balsošanas platformā – triszvaigznubalva.lv.

 

 

 

Aicinot balsot par Valmieru, ir uzsvērta nepārtraukta sporta infrastruktūras objektu būvniecība un pārbūve, plaša sporta infrastruktūra, augsta līmeņa sacensības, plašs ar sportu nodarbojošos cilvēku skaits, labas sportošanas iespējas jauniešiem un amatieriem, laba sadarbība ar sporta federācijām.

Tāpat priecājamies, ka nominācijā "Gada izrāviens sportā" ir izvirzīts basketbolists Dāvis Bertāns, kurš kopā ar brāli Dairi Bertānu, neaizmirstot par dzimto pusi, kur likts spēcīgs pamats profesionālajai karjerai, un ar basketbola klubu VALMIERA GLASS VIA dibinās Bertānu Valmieras basketbola skolu, kā arī jauniešiem no visas Latvijas Valmierā organizē meistarklases basketbolā. Tāpat sveicam bobslejistu Oskaru Ķibermani, kurš sportista gaitas sācis Valmierā, par nominēšanu balvai "Gada sporta komanda individuālajos sportos" kopā ar Matīsu Mikni.

Svinīgais “Trīs Zvaigžņu balva 2020” apbalvošanas pasākums notiks 2020.gada 29.decembrī.

Sporta sabiedrības sasniegumu godināšanas pasākumu “Trīs Zvaigžņu balva 2020” organizē vadošās Latvijas sporta organizācijas – Latvijas Olimpiskā komiteja, Latvijas Paralimpiskā komiteja un Latvijas Sporta federāciju padome – ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu.

“Trīs Zvaigžņu balva 2020” ir Latvijas valsts augstākais apbalvojums sportā.

"Trīs Zvaigžņu balva" mērķis ir apzināt, noteikt un godināt sportistus, trenerus, komandas, organizācijas – sporta izcilības Latvijā, vienot un saliedēt Latvijas sporta nozari, stiprināt sporta nozares prestižu. Balva tiks pasniegta 12 nominācijās: Sporta pedagogs, Mūža ieguldījums sportā, Paralimpiskais sportists, Gada sporta federācija, Gada sportists, Gada sportiste, Gada sporta komanda, Gada sporta komanda individuālajos sporta veidos, Gada treneris, Gada izrāviens sportā, Gada sporta pašvaldība, Gada notikums sportā.