18.novembrī Valmierā – Latvijas kontūras skrējiens/ gājiens

06.11.2020

18.novembrī sveicienu Latvijai aicinām sūtīt, izskrienot vai izstaigājot Latvijas kontūru Valmierā. 12.5km garā maršruta sākums un finišs ir Valmieras rātslaukumā, starta laiks – pēc brīvas izvēles.

 

 

 

 

 

Ņemot vērā noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās novēršanai, Latvijas kontūras skrējienu – gājienu aicinām veikt individuāli vai vienas mājsaimniecības sastāvā.

Ceļš vedīs pa ielām, kas nosauktas Valmierai un Latvijai nozīmīgu personību vārdā, gar iemīļotām apskates vietām un ēkām, kam īpaša nozīme valmieriešu un pilsētas viesu dzīvē. 

Latvijas 102.dzimšanas dienai veltītajā norisē aicinām līdzi ņemt atribūtus ar Latvijas simboliku. Priecāsimies, ja patriotiskā skrējiena – gājiena laikā tapušās fotogrāfijas būs apskatāmas sociālajos kontos ar tēmturi #ValmierasSveiciensLatvijai. Aktīvākajiem dalībniekiem arī pārsteiguma balvas. Savukārt ierastā dalībnieku kopbilde šogad taps, izveidojot kolāžu no individuāli publicētajām fotogrāfijām.

Veicot maršrutu, ievērosim valstī noteiktos drošības pasākumus, kā arī ceļu satiksmes noteikumus, īpaši luksofora signālus pilsētā un šķērsojot apvedceļu.

GPX failu var lejupielādēt šeit, pdf fails šeit.

Latvijas kontūras skrējienu/ gājienu Valmierā organizē Elīna un Toms Karlivāni, Kaspars Pakers un "Laivu nams - Valmiera".

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.