A A A

Kamēr nenotiek grupu nodarbības ūdenī, mācies peldēt individuāli 

Drukāt
27.10.2020

Valmieras peldbaseinā līdz ar pēdējo Covid-19 izplatības samazināšanas ierobežojumu pieņemšanu tika atceltas grupu nodarbības ūdenī, un gan pieaugušie, gan bērni uz laiku palikuši bez iemīļotajām nodarbībām ūdenī. Lai apgūtais neietu zudumā, Valmieras peldbaseina treneri piedāvā turpināt ūdens aktivitātes individuālajās nodarbībās.

 

 

 

 

Valmieras peldbaseina pamata piedāvājumā jau vairāk nekā gadu ir individuālās peldētapmācības nodarbības gan pieaugušajiem, gan bērniem, kuriem nepieciešams pārvarēt bailes vai ar ūdeni saistītās fobijas, kā arī ikvienam, kurš vēlas uzlabot savas peldētprasmes. Pielāgojoties jaunajai situācijai un esošajiem ierobežojumiem, arī ūdens vingrošanu treneri ierastajos grupu nodarbību laikos piedāvā individuālas nodarbības. Šī ir lieliska iespēja turpināt aktivitātes ūdenī, atsvaidzināt zināšanas par to, ko peldbaseinā var darīt arī viens pats bez trenera, vai arī izmēģināt unikālo iespēju aizvadīt individuālu ūdens vingrošanas nodarbību.

Individuālās nodarbības ūdenī pieejamas arī grūtniecēm, kurām šādas aktivitātes var būt vienīgais drošais un patīkamais fizisko aktivitāšu veids grūtniecības laikā. Ja nu kāds no jaunajiem vecākiem bija nolēmis sākt peldināt savu mazuli, bet nepaguva, fizioterapeite Linda Kalniņa individuālajā nodarbībā apmācīs, kā pareizi peldināt mazuļus.

Informācija par katra trenera piedāvātajiem laikiem atrodama Valmieras peldbaseina mājaslapā un zvanot pa tālruni +371 27040012.

Informāciju sagatavoja:

Lelde Bukovska