A A A

Mainīta ieejas kārtība uz FBK “Valmiera” mājas spēlēm florbolā 

Drukāt
21.10.2020

Reaģējot uz Covid-19 vīrusa izplatību, valdība ir pieņēmusi jaunus ierobežojumus, un tie skar arī publiskos pasākumus un to organizēšanas kārtību. No 10.oktobra drīkst notikt tikai tādi publiskie pasākumi, kuros apmeklētāji atrodas personalizētās, fiksētās sēdvietās, un to turpmāk nodrošinās florbola spēļu apmeklētājiem Vidzemes Olimpiskajā centrā.

 

 

 

 

Ko tas nozīmē sezonas abonementu īpašniekiem?

Katrs abonements ir jāpersonalizē, Vidzemes Olimpiskā centra kasē norādot, kurā sēdvietā turpmāk sēdēsiet, apmeklējot mājas spēles. Šis jāveic vienu reizi, un turpmāk varēsiet droši doties uz izvēlēto sēdvietu.

Ko tas nozīmē tiem, kuri florbola spēles apmeklē, iegādājoties biļetes?

Biļešu iegādes process pagarinās par apm. 30 sekundēm - 1 minūtei, jo apmeklētājiem jāizvēlas konkrēta sēdvieta un, atstājot savu kontaktinformāciju, jāpieraksta arī sēdvieta.

Atgādinām, ienākot Vidzemes Olimpiskajā centrā, jālieto mutes un deguna aizsegi. Florbola spēles laikā, atrodoties iepriekš reģistrētajā sēdvietā, mutes un deguna aizsegi nav jālieto. Atstājot savu sēdvietu, mutes un deguna aizsegi atkal jālieto.

Aicinām izrādīt sapratni, ievērot visus valstī noteiktos drošības ierobežojumus un iegādāties biļetes iepriekšpārdošanā, izvairoties no drūzmēšanās pirms spēles.

Nākamā FBK “Valmiera” mājas spēle: 24.oktobrī plkst.14.00 pret “Ķekava” komandu. 

Informāciju sagatavoja:

Lelde Bukovska