A A A

Sporta Veselības centrs Valmierā paredzēts ikvienam  

Drukāt
21.10.2020

Lai gan viens no Valmieras Sporta Veselības centra mērķiem un specializācijām ir rūpes par profesionālu sportistu veselību, tikpat kvalitatīvu aprūpi var saņemt ikviens aktīvs cilvēks savu sportisko spēju uzlabošanai, kā arī jebkurš, kuram nepieciešama speciālistu palīdzība kustību prieka atgūšanai.

 

Sporta Veselības centrā, kas atrodas Valmieras peldbaseina ēkā Rīgas ielā 91 strādā vairāki fizioterapeiti (katrs ar savu specialitāti), sporta ārsts, sporta psiholoģijas speciālists un masieri. Pakalpojumu klāsts ir plašs – sākot no ārstnieciskajām vingrošanām un profilaktiskām darbībām veselības uzturēšanai, līdz pat dažādiem kustību un mobilitātes testiem un profesionālai palīdzībai, atkopjoties pēc traumām. Sporta Veselības centra speciālisti, izmantojot atrašanās vietu, strādā arī ūdenī – Valmieras peldbaseinā, kombinējot fizioterapiju un ūdens terapiju. Atsevišķa specializācija ir mazuļu, jauno māmiņu un grūtnieču fizioterapija, kas arī tiek praktizēta gan zālē, gan ūdenī.

Sporta Veselības centrs jau otro gadu rūpējas par visu Valmieras jauno sportistu attīstību, sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Valmieras Bērnu sporta skolu īstenojot projektu, kurā padziļināti tiek uzraudzīta Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņu veselība un fiziskā sagatavotība. Tāpat fizioterapeiti veiksmīgi strādā ar bērniem ar speciālām vajadzībām, palīdzot veicināt viņu fizisko un psiholoģisko attīstību.

Plašāka informācija par Sporta Veselības centrā piedāvātajiem pakalpojumiem pieejama mājaslapā www.sportaveselibascentrs.lv.

Informāciju sagatavoja:
Lelde Bukovska,
Vidzemes Olimpiskais centrs