A A A

Kā strādās Valmieras peldbaseins pēc jaunajiem ierobežojumiem? 

Drukāt
15.10.2020

Svarīgākais, kas jāzina apmeklētājiem par Valmieras peldbaseina darbu pēc jauno ierobežojumu pieņemšanas valstī:

 

No sestdienas, 17.oktobra NENOTIKS grupu nodarbības Notikumu zālē, vingrošana ūdenī pieaugušajiem un peldētapmācības nodarbības.

Iegādātie abonementi tiks pagarināti un būs derīgi pēc ierobežojumu atcelšanas.

Peldētapmācības nodarbības, kuras ir iekļautas mācību programmās un tiek organizētas no izglītības iestāžu puses, notiks. Jau kopš septembra Valmieras peldbaseinā šādas nodarbības tiek organizētas, ievērojot pastiprinātus drošības pasākumus un novēršot dažādu grupu satikšanos.

Individuālās peldētapmācības nodarbības NOTIKS un ir atvērti papildus laiki (pieraksts administrācijā).

Ienākot peldbaseina telpās (foajē un ģērbtuvēs), aicinām izmantot mutes un deguna aizsegus. Atrodoties foajē un ģērbtuvēs ilgāk par 15 minūtēm, mutes un deguna aizsegi ir obligāti!

Atpūtas zona būs atvērta individuālajiem apmeklējumiem, samazinot vienlaicīgi atļauto apmeklētāju skaitu tajā.

Lielais peldbaseins būs atvērts individuālajiem apmeklējumiem, samazinot vienlaicīgi atļauto apmeklētāju skaitu tajā.

Informēsim, ja apmeklētāju skaits būs sasniedzis maksimālo. Lai būtu droši, ka nenāksies uzgaidīt, aicinām pirms apmeklējuma zvanīt un pārliecināties par apmeklētāju skaitu.

Skolēnu brīvlaikā (no 19. līdz 25.oktobrim) Valmieras peldbaseins darba dienās būs atvērts no plkst.8:00, bet Atpūtas zona – no plkst. 11:00. Arī pēc skolēnu brīvlaika uz nenoteiktu laiku Valmieras peldbaseins darbu sāks no plkst.8:00.

Aicinām ievērot valstī noteiktos ierobežojumus: lietot deguna un mutes aizsegus, kur tas nepieciešams, dezinficēt rokas, ieturēt 2 metru distanci un neapmeklēt Valmieras peldbaseinu, ja ir aizdomas par saslimšanu vai uz Jums attiecas karantīnas vai pašizolācijas noteikumi.