A A A

Valmiera krās nopeldētos metrus Nakts peldējumā  

Drukāt
22.09.2020

Šajā sestdienā, 26.septembrī, norisināsies Nakts peldējums, kura laikā septiņās Latvijas pilsētās iedzīvotāji un to viesi kopīgi krās nopeldētos metrus un pārvērtīs tos aktīvi aizvadītos kilometros. Dalībniekiem būs iespēja ne vien izbaudīt patīkamu peldi pozitīvas dzīvās mūzikas un apgaismojuma pavadījumā, bet arī izaicināt sevi pusstundas peldējumā.

 

 

 

Aicinām valmieriešus un pilsētas draugus peldēt Valmierā, veidojot kopējo rezultātu un parādot, ka Valmierā VAR!

Šogad pusstundas peldējumā dalībniekiem būs iespēja brīvi izvēlētā peldēšanas stilā, veidā un tempā nopeldēt pēc iespējas lielāku distanci. Savukārt, lai nodrošinātu ikviena interesenta dalību šajā izaicinājumā, ir izveidotas četras grupas, kurās atbilstoši savām spējām un prasmēm dalībnieks var pieteikties:

  • Entuziasti un ģimenes (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar zemām vai vidējām prasmēm). Peldējuma laiks: 20.00-20.30;
  • Amatieru un tautas grupa (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar labām prasmēm). Peldējuma laiks – 20.45-21.15;
  • Sporta grupa (bērni un jaunieši, kas trenējas sporta grupās, kā arī peldēšanas vecmeistari). Peldējuma laiks: 21.30-22.00;
  • Pro grupa (bērni un jaunieši, kā arī peldēšanas vecmeistari ar ļoti labām prasmēm). Peldējuma laiks: 22.15-22.45.

Nakts peldējums šogad norisināsies septiņās pilsētās: Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Siguldā, Salaspilī un Daugavpilī. Pērn Nakts peldējumā piedalījās vairāk nekā 1000 dalībnieku, kopā nopeldot teju 90 kilometrus. Šogad, katram dalībniekam veicot pusstundas peldējumu, nopeldēto metru skaits varētu būt daudzkārt lielāks.

Pievienojies arī Tu – reģistrācija pieejama pasākuma mājaslapā: http://www.naktspeldejums.lv

Dalība pasākumā ir bez maksas. Valmieras peldbaseins pasākuma dalībniekiem dāvā iespēju izbaudīt relaksāciju Atpūtas zonā par īpašām cenām: 8 EUR pieaugušajiem un 4 EUR skolēniem.

Nakts peldējums tiek rīkots Eiropas Sporta nedēļas ietvaros ar Latvijas Sporta federāciju padomes finansiālu atbalstu.

Informāciju sagatavoja:

Lelde Bukovska