Būs satiksmes ierobežojumi Valmieras skriešanas svētku laikā

18.09.2020

Valmieras skriešanas svētku laikā, 20.septembrī no plkst.8.00 līdz plkst.15.00, satiksmei būs slēgta Vaidavas iela posmā no Čempionu ielas līdz Ausekļa ielai, Ausekļa iela posmā no Vaidavas ielas līdz Leona Paegles ielai, Leona Paegles iela posmā no Ausekļa ielas līdz Brēžas ielai, kā arī no plkst.10.45 līdz plkst.13.00 – Leona Paegles ielas un Brēžas ielas krustojums, Voldemāra Baloža ielas un Ausekļa ielas krustojums.

 

 

No plkst.8.00 līdz plkst.15.00 virzienā no Kocēniem uz pilsētas centru būs slēgtas pieturvietas “Valmieras piens” (Vaidavas ielā) un "Ausekļa iela" (Ausekļa ielā). Valmieras pilsētas 1. un 8.maršruta autobusiem pagaidu pieturvieta būs "Valmieras piens" Rīgas ielā.

Lūdzam transportlīdzekļu vadītājus un līdzjutējus ievērot kustības regulētāju norādījumus, lai sacensības aizrit bez starpgadījumiem.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Valmieras skriešanas svētkos dalībnieki dosies distancēs, kas apvienos Gaujas abus krastus, startējot pie Vidzemes Olimpiskā centra, pēc tam šķērsojot Dzelzs tiltu, veicot apli Pārgaujas mežos, atgriežoties uz Dzelzs tilta un finišējot pie Vidzemes Olimpiskā centra, pirms tam apskrienot goda apli ap Māra Štromberga BMX trasi “Valmiera”. Sacensību trases karti var skatīt šeit.

20.septembrī aktīva dzīvesveida piekritēji un skriešanas mīļotāji pulcēsies Valmieras skriešanas svētkos, lai atkal satiktos ar skriešanas domubiedriem, sacenstos, piedalītos labdarības skrējienā un meistarklasēs vai vienkārši kopā ar draugiem un ģimenēm brīvdienu pavadītu aktīvi.

Valmieras skriešanas svētkos būs aizraujoši gan sportistiem, gan aktīva dzīvesveida piekritējiem, gan ģimenēm un bērniem, startējot 15,55km skrējienā, 7,3km skrējienā vai 7,3km nūjošanā. Īpaši ir padomāts arī par mazākajiem dalībniekiem. Plašāka informācija šeit.

 

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.