A A A

Valmierā notiks 57.Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības sporta spēles 

Drukāt
09.09.2020

12. un 13.septembrī Valmierā norisināsies 57.Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības sporta spēles, pulcējot dalībniekus no visas Latvijas, kuri startēs finālsacensībās peldēšanā, volejbolā, svaru stieņa spiešanā guļus un basketbolā.

 

 

 

 

 

12.septembrī Valmieras Pārgaujas sākumskolā no plkst.10.00 (reģistrēšanās no plkst.9.00) norisināsies sacensības volejbolā. Valmieras 5.vidusskolā no plkst.11.30 (svēršanās no plkst.10.00) notiks svaru stieņa spiešana guļus. Valmieras peldbaseinā no plkst.13.00 (iesildīšanās no plkst.12.05) notiks sacensības peldēšanā.

Savukārt 13.septembrī Valmieras 5.vidusskolā no plkst.10.00 (reģistrēšanās no plkst.9.00) notiks spēles basketbolā, bet Valmieras Pārgaujas sākumskolā no plkst.10.00 (reģistrēšanās no plkst.9.30) – spēles volejbolā.

57.Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības sporta spēles apvieno 22 sporta veidus, sacensībās piedaloties sportistiem vecumā no 25 līdz 93 gadiem. Sacensību mērķis ir uzturēt sporta veterānu saikni ar iemīļoto sporta veidu, izmantojot to kā vienu no virzītājspēkiem tautas sporta tālākai izaugsmei un attīstībai Latvijā, kā arī veicināt veterānu – senioru sporta attīstību Latvijā, popularizējot sportu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, kas sekmē cilvēka vispusīgu attīstību.

Jāpiemin, ka pērn Latvijas pilsētu konkurencē Valmiera absolūtajā vērtējumā ieguva ceturto vietu.

Sporta spēļu norisi atbalsta arī Valmieras pilsētas pašvaldība.

 

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.