A A A

Valmieras nakts rogainings – 25.septembrī 

Drukāt
07.09.2020

Pienākot krēslas stundai, 25.septembra vakarā Valmierā krietns pulciņš cilvēku iedegs lukturīšus, lai dotos orientēšanās piedzīvojumā. Ko tumsa paslēps, ko karte atklās, kur pieņemtie lēmumi aizvedīs – to uzzināsi, piedaloties Valmieras nakts rogainingā. Starts plkst.20.00 pie Valmieras Kultūras centra, dalība – bez maksas. Pieteikšanās līdz 21.septembrim. Pieņemsi izaicinājumu doties orientēšanās piedzīvojumā – Valmieras nakts rogainingā?

 

 

Dalībniekiem būs iespēja startēt trīs dažādās distancēs pilsētvidē un tuvējās apkārtnes mežos: Latvijas orientēšanās trīs stundu rogainings (starts plkst.20.00) saskaņā ar Latvijas Orientēšanās federācijas apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem; “Val-mierīgā garā” (starts plkst.20.05); velo-orientēšanās distance “Velo-rogainis” (starts plkst.20.05).

Distancēs “Val-mierīgā garā” un “Velo-rogainis” orientēšanās tiks apvienota ar erudīcijas uzdevumiem, aicinot Valmieras garu iepazīt neierastā gaismā. Piemēram, kā tev šķiet, cik daudz ūdens ietilpst ledus apstrādes mašīnā, kas Vidzemes Olimpiskajā centrā rūpējas par ledus kvalitāti? Varianti ir 500 litri, 700 litri, 800 litri vai 1000 litri.

Valmieras nakts rogainingā gaidītas komandas divu līdz piecu cilvēku sastāvā, kur vismaz viens dalībnieks ir pilngadīgs. Piedalīties aicinātas ģimenes, darba kolektīvi, draugu kompānijas un ikviens, kurš piektdienas vakaru vēlas pavadīt aktīvi un pozitīvā kompānijā. Pieteikšanās līdz 21.septembrim šeit.

Katrai komandai tiks piešķirta viena karte, kas izgatavota no ūdensizturīga materiāla, un būs nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar iespēju lejupielādēt Qrenteerings mobilo lietotni, jo atzīmēšanās kontrolpunktos notiks, nolasot QR kodus. Lietotne pieejama Google Play un Apple App Store.

Starts pie Valmieras Kultūras centra būs plkst.20.00 (reģistrācija un karšu saņemšana – no plkst.18.30), finišs un apbalvošana – plkst.23.00.

Jāpiemin, ka Latvijas Orientēšanās nakts 25.septembrī Eiropas Sporta nedēļas laikā notiks 13 pilsētās: Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Siguldā, Talsos, Valmierā, Rēzeknē, Salaspilī, Vecumniekos, Cēsīs, Ikšķilē, Saulkrastos un Pļaviņās.

Ar Valmieras nakts rogaininga 2020 nolikumu iespējams iepazīties šeit.

Latvijas Orientēšanās nakti organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar karšu izdevniecību “Jāņa sēta” un Latvijas Sporta federācijas padomi. Līdzfinansējums no Eiropas Savienības Erasmus+ projekta “Eiropas Sporta nedēļa” un valsts budžeta līdzekļiem. 

 

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.