A A A

Alda Kļaviņa 20.piemiņas sacensībās 10.reizi Ceļojošo kausu izcīna Ritvars Celmiņš 

Drukāt
04.08.2020

2001.gadā aizsāktas, nu jau divdesmito reizi norisinājušās Atlantas Olimpisko spēļu dalībnieka airēšanas slaloma disciplīnā autoavārijā bojā gājušā valmierieša Alda Kļaviņa piemiņas sacensības. Kā allaž augustā, kā allaž Krācītēs un kā allaž Ceļojošajam kausam izcīnītam paliekot Valmierā.

 

Līdz sestdienas, 1.augusta startiem A.Kļaviņa kausa galveno trofeju bija izcīnījuši Mārtiņš Ločmelis - 3 reizes, Kaspars Pakers - 3 reizes, Māris Bečers - 4 reizes un Ritvars Celmiņš - 9 reizes. Nereti par Ceļojošā kausa nosargāšanu Valmierā nācies sacensties ar Lietuvas un Igaunijas vadošajiem airēšanas slalomistiem, dažkārt ar ciemiņiem no Ukrainas, Krievijas un Baltkrievijas, bet pāris pēdējos gadus ar vienas citas Latvijas pilsētas sportistiem, konkrēti, liepājniekiem.

Neapskaužamā, bet apsveicamā kārtā atbildīgā un sīvā sacensību 20.jubilejas cīņā arī jubilejas - 10.uzvaras laurus plūca kluba „Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” atlēts Ritvars Celmiņš, nākamajām pirmā trijnieka vietām tiekot Ivo Kurvinam no Liepājas un komandas biedram Tomam Karlivānam. Medaļots sniegums arī citiem VSA-Valmiera airēšanas slalomistiem: zelts MK1 U16 Ralfs Jurjānis, MK1 U14 Mārtiņš Plaudis, MC1 U14 Emīls Varslavāns un MK1 35+ Kaspars Pakers, sudrabs MC1 U14 Matīss Sils, bronza MK1 U16 Pēteris Dambekalns, MK1 U18 Ralfs Jurjānis un MC1 U18 Emīls Varslavāns.

Goda pienākumu izpildījis, Ritvars Celmiņš absolūtajā konkurencē triumfēja arī svētdien, 2.augustā turpat Gaujas Kazu krāču trasē notiekošajā Latvijas kausā un arī citiem VSA-Valmiera airēšanas slalomistiem šajās sacensībās teju identiski sasniegumi, kā Alda Kļaviņa kausā (bez ievērojamiem sirdsapziņas pārmetumiem, - Ctrl+C un Ctrl+V no iepriekšējās rindkopas).

Foto autors: Mārcis Laidiņš
Fotoattēlā: Ritvars Celmiņš

 

 

VSA-Valmiera
Kaspars Pakers
26594761