A A A

Lietuvas kausa godalgas “VSA-Valmiera” airēšanas slalomistiem 

Drukāt
05.07.2020

Ar kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” airēšanas slalomistiem Ralfu Jurjāni, Mārtiņu Plaudi, Emīlu Varslavānu un Kasparu Pakeru Latvijā nonākušas vairākas Lietuvas kausa trofejas un visvairāk par izcīnītām uzvarām.

 

 

 

 

 

Svētdienas, 28.jūnija, starts Merkis upes trasē Puvočos Kasparam Pakeram vainagojās ar apbalvošanu uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena K1 laivu klasē vīriešiem absolūtajā konkurencē, turklāt arī 2.vietā MK1 OPEN kategorijā nevis kāds no Lietuvas vadošajiem atlētiem, bet mūsu Ralfs Jurjānis, kuram līdera sniegums Junioru (U18) grupā. Uzvaras laurus K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā plūca Mārtiņš Plaudis, vienlaikus noslēdzot pirmo trijnieku U18 vecuma grupā. Savukārt C1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā triumfēja Emīls Varslavāns.

Tīras patiesības labad gan jālabo sākotnēji teiktais, ka airēšanas slalomisti ar Lietuvas sacensību godalgām ir mājās, proti, - kausi jā, bet jaunieši Ralfs Jurjānis, Mārtiņš Plaudis un Emīls Varslavāns un treneris Kaspars Pakers kopā ar komandas biedru Ritvaru Celmiņu, gatavojoties dalībai Latvijas izlašu sastāvā Eiropas un Pasaules nozīmes cīņās, aizvada treniņus Krakovas krāčūdens kanālā.

Foto autors: Kaspars Pakers

Fotoattēlā: Ralfs Jurjānis

Informāciju sagatavoja:

Kaspars Pakers, VSA-Valmiera